Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 55

Thread: Безбожно скъпи части

  1. #16
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    тези цени са на оригинални части но има и на други производители които идват доста по евтино примерно радиатор климатик цена на дребно 213лв -дани аутошоп- пловдив и много други такива
    Alfa 155 2.0 16v

  2. #17
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    44

    Default

    Някои неща не скъпи,но материалите хич ги няма.Сменявам едни и същи неща.

  3. #18
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default

    Quote Originally Posted by ksv55
    Някои неща не скъпи,но материалите хич ги няма.Сменявам едни и същи неща.
    Точно такаа колега. Много мразя да правя едно и също нещо по няколко пъти. Просто рез. части са помия. Една хубава безбожно скъпа помия.
    Писна ми от кожодери беееее.
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

  4. #19
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    в моргите са още по зле отивам да си търся един мигач и оня там ми вика 25 лв,а в магазина го продават за 22 нов (тайвански ама нов)какво да говорим .
    Хубаво е някой като се опари с някаква част менте да казва от къде е ,каква марка е и какви пари е за да знаят колегите и да не взимат такава особенно ако праваят по повече от един път едно и също нещо
    Alfa 155 2.0 16v

  5. #20
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default

    Quote Originally Posted by dimo
    в моргите са още по зле отивам да си търся един мигач и оня там ми вика 25 лв,а в магазина го продават за 22 нов (тайвански ама нов)какво да говорим .
    Хубаво е някой като се опари с някаква част менте да казва от къде е ,каква марка е и какви пари е за да знаят колегите и да не взимат такава особенно ако праваят по повече от един път едно и също нещо
    Точно така.! Долу ментетата!! И... все пак неизбежно е . Не винаги разполагаме с пари за по-добри части и слагаме колкото да изкара до...Ние сме за е...ане, че ги копуваме тези просташки ментета.
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

  6. #21
    Болен алфист TRENDi's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sf, BG
    Age
    74
    Posts
    1,132

    Default

    Аз до сега си мисля, че не съм повтарял. Сефтето на повторението ще ми е ламбдата - Бош - какво да я правиш. Следващата ще е Марели. А, ще трябва да повторя и с датчик за уреда за температурата, че тука целнах ментето(на скоро), даже сега съм със старият, че не лъже с толкова много.

    Аве повтарял съм си - сагата с радиаторите. Но тук вече от 3-тия опит уцелих оригиналът - Лада Самара .
    75 2.5 QV 08.86 г. - Ех...
    155 1.7 07.93 г. - Сиромашки тунинг + JR filter + ниска - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 12.93 г. 835С1.000 - вече 2.0 TS 8V Turbo с екстрите от горната...
    Мненията са като задниците - всеки си има!

  7. #22
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    кажи каква марка са били въпросните ментета и от къде си ги купил за да не се набутват и други колеги.
    Alfa 155 2.0 16v

  8. #23
    Болен алфист TRENDi's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sf, BG
    Age
    74
    Posts
    1,132

    Default

    От темата с ремонтите:
    Датчик за уреда на температурата 1 х 10 лв (Магазина на "Стамболийски") Смяна - TRENDi (Ебати и ментето неземно (ЕPS или ESP нещо такова) - отчита с 12-15° над реалната температура, старият пък почна да мами с 10° отдолу и зат`ва се набих с тоя ментол, но все пак си го върнах)
    Там в повечето случаи си пише всичко.
    75 2.5 QV 08.86 г. - Ех...
    155 1.7 07.93 г. - Сиромашки тунинг + JR filter + ниска - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 12.93 г. 835С1.000 - вече 2.0 TS 8V Turbo с екстрите от горната...
    Мненията са като задниците - всеки си има!

  9. #24
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    44

    Default

    Мене носачите ме разбиха.Омръзнаха ми .И сега всичко тропа пак.Иде ми да сложа една тухла на газта и в някое дере.А иначе работя в сервиз,качвам я на крика уж всичко е наред ,а като я подкарам АД

  10. #25
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    Quote Originally Posted by ksv55
    Мене носачите ме разбиха.Омръзнаха ми .И сега всичко тропа пак.Иде ми да сложа една тухла на газта и в някое дере.А иначе работя в сервиз,качвам я на крика уж всичко е наред ,а като я подкарам АД
    какви бяха
    Alfa 155 2.0 16v

  11. #26
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    Quote Originally Posted by TRENDi
    От темата с ремонтите:
    Датчик за уреда на температурата 1 х 10 лв (Магазина на "Стамболийски") Смяна - TRENDi (Ебати и ментето неземно (ЕPS или ESP нещо такова) - отчита с 12-15° над реалната температура, старият пък почна да мами с 10° отдолу и зат`ва се набих с тоя ментол, но все пак си го върнах)
    Там в повечето случаи си пише всичко.
    eps по принцип са хубава марка но явно си попаднал ма имитация
    Alfa 155 2.0 16v

  12. #27

    Default

    На мене пък ми се сториха адски скъпи големите лули на 16-клапановия - бошовски по 54 лв парчето! Че свещите ни са скъпи ясно, ама тва е лула?

  13. #28
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    44

    Default

    За носачите,не помня вероятно от евтините.Сега пък се скапа нещо което стои при вентилатора за парното,някъква джаджа с транзистори.Изобщо неми се говори!@

  14. #29
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default

    Quote Originally Posted by ksv55
    За носачите,не помня вероятно от евтините.Сега пък се скапа нещо което стои при вентилатора за парното,някъква джаджа с транзистори.Изобщо неми се говори!@
    Каква ти е колата?
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

  15. #30
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    44

    Default

    155 td ама 1900 кубика

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •