Ето бояджиите по пътя за Банкя:
Ако идваш от центъра - подминаваш околовръстното, на следващото кръстовище (пътя за Банкя) завиваш наляво и след 50-ина метра пак вляво е порталът на института-по-незнам-си-кво. Бухкаш се в него и продължаваш навътре както съм нарисувал на картата.

За възстановяване на ръбчетата - ако не са много големи липсите, може в Рок&Ролл да ти ги китнат (също и ако имаш драскотини по лицето на джантата, че после много личи). Ако са изчезнали големи парчета, май трябва наваряване, ма не знам къде става това (и се надявам да не ми се налага да научавам ) Аз занесох едни оригинални 14 в ужасно състояние (едната беше даже горяла) и понеже ми бяха за зимните гуми, не си направих въобще труда да ги доизкусурявам - казах да ги шкурнат с машинката и да ги боядисат. Като отидох да си ги взема останах много приятно изненадан, но и ме хвана яд що не си направих труда да ги занеса за китване след песъкоструйката - наистина има потенциал да станат като нови джантите! И бояджиите и те казаха, че ги е фанало яд на мен