Results 1 to 4 of 4

Thread: Бобина

  1. #1
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default Бобина

    Тия от Дунев ми смениха бобината - сега ми харчи 20/100 преди с неработещата бобина ми харчеше 12 л
    Иматре ли някакв идея какво може да са пипнали тия тъпанари????
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Posts
    142

    Default

    А колата има ли проблем с работата след смяната на бобината? Не си написал какава точно е колата в подписа ти и трябва да гадаеме. На диагностика ходил ли си след смяната?
    Alfa Romeo 146 1.6TS '97
    За мерси, не ме търси!

  3. #3
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    [quote="Viktor_"]А колата има ли проблем с работата след смяната на бобината? Не си написал какава точно е колата в подписа ти и трябва да гадаеме. На диагностика ходил ли си след смяната?[/quot

    Колата е 1.6 боксер 145 - ца .... Те тия ми казаха че са направили всичко .... мотора работи добре ... но едно нещо ме съмнява , казаха ми че са правили центровка , как се прави центровка на това ????? Може ли да са пипнали нещо... щото аз доколко знам бобината не се центрова
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Posts
    142

    Default

    Не се сещам да има какво да се центрова по двигателя ти и по системата за управлението му. Не пречи да минеш на диагностика, за да се види завишения ти разход да не е следствие от неизправна ламбда сонда.
    Alfa Romeo 146 1.6TS '97
    За мерси, не ме търси!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •