Results 1 to 9 of 9

Thread: Задна чистачка SW - режими...

  1. #1
    Запален алфист mll's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    312

    Default Задна чистачка SW - режими...

    привет, абе тая задна чистачка на SW-то има ли някакви сензорни режими...вече 2 пъти на дълго пътуване като ме фане дъжд, и ползваш я -неползуваш ....тръгва си в режим пауза, и няма спирка....изляза ли от дъжда....спира....работата ми се вижда малко шаш, щото пък от автомивка като иляза - не тръгва...
    ...да няма някакво препрограмиране като копчето на климатика - "от ауто - на не е ауто..." ???
    156-2.4-JTD-99;
    156-2.4-JTD-SW-01;

  2. #2
    Старши алфист KirilSol's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Posts
    826

    Default

    Aprilia Mojito & XTrail '06 T30 QR25 AT
    Ex Alfa 156 1.8 TS Sportwagon '00 /Alfa164 2.0 TS /Alfa155 2.0 TS /Alfa33 1.5 4x4
    Lancia Ypsilon '02

  3. #3
    Запален алфист Gh0stRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    404

    Default

    нещо не ти разбрах мн обясненията.. кви степени на задната, аз имам само една !
    147 2.0 Selespeed 51%Sofia Driving
    Stilo 1.6 - ex 75%Sofia Driving
    156 2.4 JTD - ex

  4. #4
    Запален алфист mll's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    312

    Default

    Quote Originally Posted by Gh0stRider
    нещо не ти разбрах мн обясненията.. кви степени на задната, аз имам само една !
    ...що бе- на лостчето за чистачките,малко по-отвътре от края на лостчето има едно въртящо се пръстенче с което избираш между режим с пауза, и режим непрекъснат - говорим за задна стъклочистачка на SW-спортвагон...
    156-2.4-JTD-99;
    156-2.4-JTD-SW-01;

  5. #5
    Запален алфист mll's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    312

    Default

    Quote Originally Posted by KirilSol
    Здрасти, няма ли да се чипосаш...ела в петък следобед да се видим,ако имаш възможност....поздрави...тъкмо ще те разпитам за задната чистачка....да видиш при мен ква е автоматика...
    156-2.4-JTD-99;
    156-2.4-JTD-SW-01;

  6. #6
    Запален алфист Gh0stRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    404

    Default

    Quote Originally Posted by mll
    Quote Originally Posted by Gh0stRider
    нещо не ти разбрах мн обясненията.. кви степени на задната, аз имам само една !
    ...що бе- на лостчето за чистачките,малко по-отвътре от края на лостчето има едно въртящо се пръстенче с което избираш между режим с пауза, и режим непрекъснат - говорим за задна стъклочистачка на SW-спортвагон...
    е та точно тая врътка де.. при мен се върти само веднъж до режим пауза, няма режим постоянен... а и съм я оглейждал тая врътка не 4е че зачжда да не моеже да се върътне още а просто си е на4ертана степен 0 и само една чертичка отпелязваща степента... и да става дума за задна чистачка SW '01
    147 2.0 Selespeed 51%Sofia Driving
    Stilo 1.6 - ex 75%Sofia Driving
    156 2.4 JTD - ex

  7. #7
    Старши алфист KirilSol's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Posts
    826

    Default

    Quote Originally Posted by Gh0stRider
    Quote Originally Posted by mll
    Quote Originally Posted by Gh0stRider
    нещо не ти разбрах мн обясненията.. кви степени на задната, аз имам само една !
    ...що бе- на лостчето за чистачките,малко по-отвътре от края на лостчето има едно въртящо се пръстенче с което избираш между режим с пауза, и режим непрекъснат - говорим за задна стъклочистачка на SW-спортвагон...
    е та точно тая врътка де.. при мен се върти само веднъж до режим пауза, няма режим постоянен... а и съм я оглейждал тая врътка не 4е че зачжда да не моеже да се върътне още а просто си е на4ертана степен 0 и само една чертичка отпелязваща степента... и да става дума за задна чистачка SW '01
    моята има И режим постоянен освен паузата...
    Aprilia Mojito & XTrail '06 T30 QR25 AT
    Ex Alfa 156 1.8 TS Sportwagon '00 /Alfa164 2.0 TS /Alfa155 2.0 TS /Alfa33 1.5 4x4
    Lancia Ypsilon '02

  8. #8
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Posts
    103

    Default

    Колега,влиза вода от някъде при моторчето и дава маса,на мен ми правеше същия номер след автомивка и после само се оправи! Не е със сензор!
    Грях е, да я нямаш!!!АlfaRomeo-156SW/2.4JTD/Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm TI

  9. #9
    Запален алфист mll's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    312

    Default

    Quote Originally Posted by sitalk
    Колега,влиза вода от някъде при моторчето и дава маса,на мен ми правеше същия номер след автомивка и после само се оправи! Не е със сензор!
    така предполагам и аз - на мен ми лопа леко самата ос на чистачката, и явно оттам си попийва водица, и нещо замасява....но иначе си е голям майтап.....усети ли дъжд- тръгва - на паузи...спре ли - и тя спира....казвам си"а-бе алфата голяма работа, ама чак пък толкова..."
    156-2.4-JTD-99;
    156-2.4-JTD-SW-01;

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •