Results 1 to 4 of 4

Thread: Букса Airbag + Reset

  1. #1

    Default Букса Airbag + Reset

    Колеги някой знае ли на буксата на еърбега на Алфа 146 /стояща зад тапицираната кора,пред пасажера/ кой пин какво е?И някой разчитал ли е модула на еърбеците с ELM327 или нещо различно от Visa Uniscan ?Не ме интересува каква е грешката а просто да изгася индикатора на таблото.Прилагам и снимка на въпросната букса.Благодаря предварително на отзовалите се!


  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Posts
    142

    Default

    Здравей, аз нямям еърбег и по тази причина не съм пускал при мен диагностика на този модул. Лично аз бих проверил кой от двата кабела има 0 ома към маса и оттам той да е signal ground, а другия К линията. Ако го свържеш наобратно не мисля, че ще стане нещо лошо, просто няма да се свърже към компютъра ти. Не вярвам да стане връзката чрез ELM-а защото е OBD2, но ако тръгне може де ми пуснеш едно лично със софтуера с който си го ползвал, че то за него са едни куп програми, да знам коя е удачна, ако на някой му се наложи.

    Ако не стане със ELM-а и си от СФ мога да ти помогна посредством Visa. Ако се наложи пиши. Ще се радвам да разбереа какво е станало.

    Успех!
    Alfa Romeo 146 1.6TS '97
    За мерси, не ме търси!

  3. #3

    Default Маса

    2 - Маса /GND/
    3 - K line

    Но със ScanTool и PCMSCAN не разчита нищо.

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Posts
    142

    Default

    Ами както и предполагах, че няма да стане връзката посредством ELM-а. Ако си от Сф пиши ми на icq да се разбереме да оправиме работата с другия интерфейс.
    Alfa Romeo 146 1.6TS '97
    За мерси, не ме търси!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •