Results 1 to 11 of 11

Thread: Моля за помощ

  1. #1
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default Моля за помощ

    Значи ....нали се сещате за онези малки гадни проблеми дето като отидете на майстор исчезват , а след това се появяват отново, отивате на майстор пак няма проблеми , излизате на първия светофар пак се появява проблема .... Та моя случай е за спирачките на 145 1.6 boxer.
    Имам един много странен проблем ... карам колата цял ден ... спирачките си бачкат както трябва , и изведнъж на някое кръстовище ми отказват... и почвам да правя чудеса за да спра ... още не съм се ударил ..... но ако продължава така и това ще стане ...... Абе не знам много рядко ( на ден 1-2 пъти ) ми се втвърдява педала (става се едно като при загасен двигател).
    Колата в момента е на сервиз (Dunev) 3 дена не могат да намерят причината , убеждават ме че всичко е наред. Преди това в още 2 сервиза не можаха да намерят причината. Е , които е имал подобно нещо ако може да подскаже
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  2. #2
    Старши алфист JORDANGT's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София Красна Поляна
    Age
    47
    Posts
    779
    Blog Entries
    1

    Default

    Тия от Дунев ми казаха,че колата е перфектна и след 10дни и направих основен ремонт.

    Alfa33 1.3 90г.Alfa33 1.5 93г.Alfa33 1.4 94г.Alfa146 1.4TS 97г.Alfa146 1.8TS 99г.Sprint 1.5 78г.Аlfa33 1.7 4x4 91г Sprint 1.7 16V 83г.Alfa145 1.3 96г.Alfa156 2.0 99г.147 1.6 03г.145 2.0 Alfa159 1,9 JTD Ti

  3. #3
    Запален алфист bobaka's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    pleven
    Age
    39
    Posts
    303

    Default

    брато смени си спирачите маркучи те ватре са с нещо като плат и когато са вече стари тоиа плет е станал като каша и задарйа течноста имал сам сащия проблем нови маркучи и ша си 6
    алфа 145 1,7 16v Turbo

  4. #4
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Мерси пичове... а аз се чудя вече съм минал 40000 откак я имам предните ми накладки са чисто нови
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  5. #5
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Май малко съм се прекарал с тия от дунев......
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  6. #6
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by JORDANGT
    Тия от Дунев ми казаха,че колата е перфектна и след 10дни и направих основен ремонт.
    Много яки джанти
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София, Павлово
    Posts
    150

    Default

    Quote Originally Posted by JORDANGT
    Тия от Дунев ми казаха,че колата е перфектна и след 10дни и направих основен ремонт.
    те са известни открай време с уменията и знанията си
    Alfa Romeo 145 1,6 TS 16V 1999 с нова ламбда сонда (дано не е напразно)

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    при мене по някой по-сериозен баир като ги подържа продължително време и започна да отпускам и натискам сякаш нещо се получава тртртр и ми вибрира бедала но само на големи баири нормално ли е това?на прегледа ми казаха че рядко идвали коли с такива добри спирачки.

  9. #9
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    и аз ги имам тея проблеми
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  10. #10
    АлФаталист Mapтo's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Пловдив,Гpaц(Aвcтpия)
    Age
    42
    Posts
    586

    Default








    Алфа ромео 156 1,9 Jtd '01
    Това, което отличава човека от животното е алкохолът! Животните не поркат!

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by Mapтo
    Колеги,помагайтеее,и при моята 156ка са така спирачките,някои пат на завой4ета,при мокър пат натискам спирачките докрая,а те свирят та се късат.уж са нови Брембо.... като я взех при продължително каране в градски условия,светофари и др.започваха да присвирват задните накладки и индикатора на спирачките примигваше,сега не съм го забелязвал да мига но макар и по-рядко по някога присвирват,проверявах накладките супер са ,казаха че някои накладки били такива музикални доката не се износят малко






    Алфа ромео 156 1,9 Jtd '01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •