Results 1 to 7 of 7

Thread: Смяна на вариатор или ремонтен комплект ?

  1. #1

    Default Смяна на вариатор или ремонтен комплект ?

    Здравейте,чудя се дали има в Бургас сервиз в който могат да ми сменят вариатора читаво,или да мина ефтино с ремонтен комлект,което всъщност трябваше да свърша още октомври миналата година когато смених ремъците,но за жалост в сервиза в който правих ремонта ми казаха ,че съм бил с новия модел ДВГ(тогава не се зачитах във форума) и нямало ремонтен комплект ,а се сменял целия вариатор,което сега ми се струва малко безпочвено (инфото м/у другото са го получили от официалния сервиз на Алфа в бургас),та ,ако има някой колега в нашия мил град с повече опит с вариатор проблема и е доволен от отстраняването му в родния ни град,моля да сподели,ако не ,ще се ходи в София.Благоря предварително

  2. #2

    Default

    Става въпрос за 156 2.0 декември 98г

  3. #3
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Има фирмени сервизи кедето могат и да го сменят ама за много пари става вупрос за Кафеджиев и Ауто+ в комлука.Но аз имам пети за зацепване за ангренаж така че ако искаш пиши ми на Л.С. да ти дам тел на едн познат да го питаш той е запознат с тази процедура.
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  4. #4
    започва да се пристрастява dyni's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Варна
    Posts
    77

    Default

    Колеги и аз се интересувам за същото нещо само че за Варна.Искам да си оправя вариатора ама не знам къде да ходя.Ходих при сервиза на италианеца долу до краезерния ама нещо мошеници ми се струват...
    Ако можете да ми кажете читав сервиз по нашите проблеми.
    156 1.8 TS '98

  5. #5
    Младши алфист toreto's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Тутракан
    Posts
    1

    Default

    колеги някой знаели в русе каде мога да намеря ремонтен комплек за вариатора на алфа 147 1,6 16v ts
    Alfa Romeo 147 1.6 ts 16v 120 h.p.

  6. #6
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  7. #7
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Варна
    Posts
    37

    Default

    Колега за Варна отиди в сервиза на Алфа Ромео,който се намира на мгастрилата на изхода на Варна.Веднага след камерите на магистралата има шоу рум на Хюндай и веднага след него е сервиза на Алфа.Цялата сграда е червена и е представителство и сервиз на Алфа Ромео.Не можеш я пропуснеш.Отиваш там и търсиш Вихрен.Момчетата са доста опитни и свестни.Успех.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •