Results 1 to 5 of 5

Thread: Помощ на бъдещ Алфист(Моля да изтриете темата)

  1. #1
    започва да се пристрастява goldmark's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    44

    Default Помощ на бъдещ Алфист(Моля да изтриете темата)

    Здравейте на всички
    Искам да се приобщя към вас Алфисти и да стана един от вас.
    Проблема ми е че си харесах една 156 1.8 2000г. но за съжаление разбирам колкото да погледна купето и салона. По двигатела нищо не мога да преценя защото не разбирам :Д . Затова си мисля от авто къщата ако се навият да я закарам на диагностика и там каквото е необходимо преди да платя колата къде да отида и в същото време да мога да мина бързо без часове защото тоя от автокъщата ще ми виси на главата.
    Моля Ви дайте някакъв съвет как да процедирам.
    Alfa 156 1.8 TS 00

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Posts
    177

    Default

    Сега, ако кажеш откъде си и къде е колата ще си супер. И ако можеш да я закараш на диагностика ще е супер, може да ти спести много главоболия в бъдеще. Късмет!

  3. #3
    започва да се пристрастява goldmark's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    44

    Default sorry

    Мерси
    От София съм и точно на диагностика искам да я закарам но понеже този от автокъщата сигурно ще ми виси на главата трябва да знам каде и трябва ли да си запиша час.Автокъщата е в Овча купел.
    Но ме притеснява че колата е без номера и дали ще мога да я закарам на диагностика
    Alfa 156 1.8 TS 00

  4. #4
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default Re: sorry

    Quote Originally Posted by goldmark
    Мерси
    От София съм и точно на диагностика искам да я закарам но понеже този от автокъщата сигурно ще ми виси на главата трябва да знам каде и трябва ли да си запиша час.Автокъщата е в Овча купел.
    Но ме притеснява че колата е без номера и дали ще мога да я закарам на диагностика
    Без номера няма как да стане. Кажи на собственика да измисли нещо. Аз като взимах предната той си я закара без номера на негов риск, но беше близо. В Овча купе не се сещам къде може да се диагностицира. Да кажат колегите от квартала.

  5. #5
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Диагностиката няма да хване нахакани добавки, виж маслото да не е някой мазгоч

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •