Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 38 of 38

Thread: Кой каква Алфа иска да си купи

  1. #31

    Default

    Alfetta GTV6
    Bertone
    155 Q4
    33 1.7 16V


    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  2. #32
    Старши алфист madboy's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    София
    Posts
    547

    Default

    Колеги , много ми се иска да споделя че много съм вманячен по (СТАРИТЕ ) АЛФИ ,вече имам три ТРАНЗАКСИАЛА ,но нещо ме влече още назад в ВЪв времето , един приятел в Македония ми казва , не е ли време да се върна още малко назад във времето и ще споделя че когато се докосвам до автомобилите клас 105 GIULIA , някаква странна химия се върти в мен, особенно много ме впечатлява GIULIA1600ti за жалост такива екземпляри са абсолютна рядкост за България единственните налични и перфектно възтановени автомобили са собственност на колегата ЗМГ имал съм удоволствието да ги управлявам и да седя в тях , все едно в един момент се връщащ назад в 60 те години на 20 век , чувството повярвайте е невероятно , един такъв автомобил в 60 г е могъл да достигне скоростта от 200 км без особенна трудност представяте ли си какво изживяване е да се возиш в автомобил като на Гунди назад във времето чувството е неописуемо !!!!!
    -Аз си мисля нещо, мисля си .
    -А защо ?? Не мисли просто се наслаждавай !!!
    Alfa Romeo-eдинственият начин да бъдеш различен !!!

  3. #33
    Старши алфист madboy's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    София
    Posts
    547

    Default

    Колеги ,чудя се дали някой ще купи в България Алфа МОНРЕАЛ гледам че се пускат няколко в Европа за продажба ,някой ще извади ли 9 000евра че ме сърбят ръцете да пипна нещо МОНРЕАЛСКО!!!
    -Аз си мисля нещо, мисля си .
    -А защо ?? Не мисли просто се наслаждавай !!!
    Alfa Romeo-eдинственият начин да бъдеш различен !!!

  4. #34
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Еййй тоя V8... нечовешки мотор - има ЧЕТИРИ ангренажни вериги и един малък ангренажен ремък за задвижване на помпата на инжекцията Спика. Най-нечовешкото след звука на тази кола е как се свалят надолу козирките на фаровете.
    Alfa Romeo 75 24V

  5. #35
    Старши алфист ivopifeca's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    sofia
    Posts
    874

    Default

    75,но има ли още нови части за тях колеги?

  6. #36

    Default

    Quote Originally Posted by ivopifeca View Post
    75,но има ли още нови части за тях колеги?
    тук темичката малко е замряла аз в последно време си мисля за някои спринт ако може някои да пусне някоя снимка на моделите от 80до 80и някоя година и ако някои знае за някоя да се продава да даде малко инфо да поразгледам да видя дали няма да си харесам нещо

  7. #37

    Default

    Quote Originally Posted by ico83 View Post
    тук темичката малко е замряла аз в последно време си мисля за някои спринт ако може някои да пусне някоя снимка на моделите от 80до 80и някоя година и ако някои знае за някоя да се продава да даде малко инфо да поразгледам да видя дали няма да си харесам нещо
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=25482

    B&B Racing | bb-racingteam.com
    Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!

  8. #38

    Default

    това го знам но нямам нито място нито време за точно това но все пак и по този въпрос мисля ако знаете нещо което е в движение и що годе добро състояние моля да дадете инфо

    благодаря за вниманието

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •