Results 1 to 10 of 10

Thread: ХОРА ЗАЩО ЗАКЛЮЧВАТЕ ТЕМИТЕ?

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default ХОРА ЗАЩО ЗАКЛЮЧВАТЕ ТЕМИТЕ?

    защо заключвате темите данеби да сме досадни?

  2. #2
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Заклучват теми когато на въпроса е отговорено тотално и няма какво да се каже повече по темата и така е по добре защото често в една тема първите постове са написани по самата тема после почват споровете надявам се горе долу с мойте куци обяснения да си ме разбрал а сега тази тема според мен е за коша
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by acko88
    Заклучват теми когато на въпроса е отговорено тотално и няма какво да се каже повече по темата и така е по добре защото често в една тема първите постове са написани по самата тема после почват споровете надявам се горе долу с мойте куци обяснения да си ме разбрал а сега тази тема според мен е за коша
    тогава ръководството на форумът да не се сърди на повтарящи теми на хора които за 1ви път посещават форумът и не им е ясно на къде да търсят отговорите които ги интересува

  4. #4
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Quote Originally Posted by acko88
    Заклучват теми когато на въпроса е отговорено тотално и няма какво да се каже повече по темата и така е по добре защото често в една тема първите постове са написани по самата тема после почват споровете надявам се горе долу с мойте куци обяснения да си ме разбрал а сега тази тема според мен е за коша
    колега;нали нямаше лимит за писането ,пък И МЕН КАКВО МЕ БЪРКАЛО,като те питах за пускането на нова тема.
    ИЛИ ОТГОВОРА ТИ Е КАКТО ТИ ИЗНАСЯ за сега оставам с такова впечатлениеи .И без лош чувства.
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  5. #5
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    Quote Originally Posted by Xtrim7
    Quote Originally Posted by acko88
    Заклучват теми когато на въпроса е отговорено тотално и няма какво да се каже повече по темата и така е по добре защото често в една тема първите постове са написани по самата тема после почват споровете надявам се горе долу с мойте куци обяснения да си ме разбрал а сега тази тема според мен е за коша
    колега;нали нямаше лимит за писането ,пък И МЕН КАКВО МЕ БЪРКАЛО,като те питах за пускането на нова тема.
    ИЛИ ОТГОВОРА ТИ Е КАКТО ТИ ИЗНАСЯ за сега оставам с такова впечатлениеи .И без лош чувства.
    ти па кой си, че постояно повишаваш тон.
    у всичките теми пишеш с големи букви... не сме слепи...
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  6. #6

    Default

    Щото както всички "контролни органи" така и господа модераторите не си гледат/вършат работата и като не им хареса някоя тема - катинар .
    Изключение са няколко( те си знаят кои са )от десетките на тази длъжност .
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  7. #7
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    1-во тази тема не е за този раздел. Има си раздел относно форума.
    2-ро - прочетете правилата на форума. Всеки потребител при регистрацията си се съгласява че е прочел и че ще спазва правилата на форума. А след като си направил това- да се пуснеш тема с подобно заглавие и съдържание- мен лично ме изумява.

    3-то Все пак модераторският отбор е съставен от хора а не от машини. Така че грешки винаги са възможни.

    Относно hsr и това мнение
    Щото както всички "контролни органи" така и господа модераторите не си гледат/вършат работата и като не им хареса някоя тема - катинар .

    Модератори имащи желание и време (24х7) да го губят във форума се търсят. Ако искаш кандидатствай.

    Job Description:

    Заплащане - 0

    Изисквания - да си малко на ти с компютрите, да имаш трезва преценка , да не палиш лесно фитилите, да не се злоупотребява с дадената ти власт и за техническите рездели да имаш техническа подготовка и знания ако не да помагаш поне да за да знаеш кое глупости за да можеш да предпазваш другите портебители ако някой пише неверни неща.

    Бонуси - вечно недоволни и мрънкащи потребители на който все си им виновен. Ако си си свършил работата - аууу цензура и липса на демокрация. ( тук демоктация НЯМА а цензура ИМА)

    Ако пък ли си изпусал нещо нередно - пак смрад до небесата че някой някого бил настъпил по мазола.

    Има ли кандидати за модератори ?
    Или е по- лесно да се мрънка само ?
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  8. #8

    Default

    Към pr_00f :

    Първо ако съм засегнал теб или някой друг от модераторите се извинявам, не съм го искал .

    Понеже прекарвам доста време в този форум мога съвсем отговорно да кажа, че напоследък повечето от модераторите доста рядко и по замалко влизат тук, а камо ли да започнат да чистят спам, да местят теми и т.н. Изключение прави един MrX, който е доста активен, но не може да смогне да се справи сам .Разбирам, че тези хора са заети и нямат време за тази дейност и не ги упреквам за това .Мисълта ми е че, след като те по една или друга причина не могат вече да изпълняват задълженията си трябва да бъдат сменени или поне да се "назначат" на тази длъжност и други хора, които имат времето и желанието да я изпълняват
    Още веднъж искам да кажа, че не ги обвинявам за нищо .Просто с времето нещата се променят .Преди няколко години, когато е бил създаден този форум и тези хора са били "избрани" нещата са стояли по един начин, а сега по друг .Тогава и потребителите са били доста по малко и тези хора може би са имали повече време и желание да вършат тази работа, а сега се появяват отвреме навреме колкото да заключат някоя тема и да напомнят за съществуването си .
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  9. #9
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Аз лично имам много малко време напоследък.
    И съм го обявил на когото трябва от ръководството.
    Когато мога вилзам и чета и оправям.
    А относно модераторският състав- за около 4 години от как съм тук много малко хора от предишните админи/модове са останали на "активна служба"

    А теб като те гледам - вече си от доста време във форума, сам казваш че отделяш много време - искаш ли да се пробваш като модератор?
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  10. #10
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Айде катанец и на тази
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •