Results 1 to 4 of 4

Thread: Алфа 33 странични стъкла:ПОМОЩ

  1. #1
    Пилот на 155 Alfeto's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Лом
    Age
    35
    Posts
    51

    Default Алфа 33 странични стъкла:ПОМОЩ

    здр шофьори.Имам една от класическите фабрично тунинговани алфа 33 1.5 боксер от 84 г. Но имам едно малко проблем4е:тъкмо мислех да я продавам и тя сега си отмъщава.Прецака се страни4ното ел. стъкло на навигаторската врата.Както си работе6е и да го върна обратно и не иска и в момента стои отворено до половината и даже и не цъка да се прибере. Отворих купул4ето зад бутон4етата но там вси4ко си е наред и мисля 4е е мотор4ето.Ло6ото е колата ми седи на паркинг и нямам гараж.засега е в един гараж при един мой приятел.Помогнете ми моля ви 4е имам книжка от 1 година но това ми се слу4ва за 1 път.Дайте мнение или съвет как да го оправя.Мерси предварително!!!

  2. #2
    Алфист-газ в кръвта RaIDeR's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Велико Търново
    Posts
    603

    Default

    Здравей !
    Значи на един колега от моя град имаше същият проблем ,
    разглоби цялата врата извади стъклото за да стигне до моторчето ,
    и накрая се оказа че е от кабелите !
    А това моторче много трудно може да изгори щото бая го тормози и
    пареше като котлон но не се предаде !
    Успех !
    Alfa Romeo 33 IMOLA 1.4 i.e. 90hp. 1351 cc. 93 г. (907A)

  3. #3
    Пилот на 155 Alfeto's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Лом
    Age
    35
    Posts
    51

    Default

    мерси за съвета , но и при мен се оказаха кабелите.просто отзад зад бутон4етата се беше отка4ила жи4ката.

  4. #4
    Ренегат Xman's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Варна-Сливен
    Age
    51
    Posts
    602

    Default Re: Алфа 33 странични стъкла:ПОМОЩ

    Quote Originally Posted by Alfeto
    здр шофьори.Имам една от класическите фабрично тунинговани алфа 33 1.5 боксер от 84 г. Но имам едно малко проблем4е:тъкмо мислех да я продавам и тя сега си отмъщава.Прецака се страни4ното ел. стъкло на навигаторската врата.Както си работе6е и да го върна обратно и не иска и в момента стои отворено до половината и даже и не цъка да се прибере. Отворих купул4ето зад бутон4етата но там вси4ко си е наред и мисля 4е е мотор4ето.Ло6ото е колата ми седи на паркинг и нямам гараж.засега е в един гараж при един мой приятел.Помогнете ми моля ви 4е имам книжка от 1 година но това ми се слу4ва за 1 път.Дайте мнение или съвет как да го оправя.Мерси предварително!!!
    Преди време като имах 33-ка и на мен ми се случваше.
    Гореше ми предпазителя всеки път.
    Не се сещам точно но си спомням че самите бутони имат някакви букси/клеми/-земи ги смажи тънко
    АR 33 1.5-ex;АR 155 2.0TS-ex
    FIAT TEMPRA 1.6i.e.-ex;AR 155 1.8TS-ex;FIAT bravo 1.6 16v;ALFA ROMEO 155 2.0 16V-ex,AR 156 2.0 TS

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •