Results 1 to 5 of 5

Thread: Смяна на емблема на 156 Спортвагон

  1. #1

    Default Смяна на емблема на 156 Спортвагон

    Днес се занимавах ама нямах много време и утре ще довърша.Да питам,от вътре има една гайка ,която отвих обаче не излиза емблемата и трябва ли да махам цялата решетка за да махна емблемата тва ми е въпросът.
    156 2.4jtd 170+к.с.(remap) 2001г. Sportwagon -EX
    Brera 2.4jtd 200 + к.с.

  2. #2

    Default

    156 2.4jtd 170+к.с.(remap) 2001г. Sportwagon -EX
    Brera 2.4jtd 200 + к.с.

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Burgas
    Posts
    96

    Default

    Сваля се решетката / сърцето с емблемата / от капака. После се развива въпросната гайка и се маха гумения тампон от долния ъгъл. Отделя се задната пластмасова част от никилираната предна като внимателно се откопчават пласмасовите щипки. После с леко нагряване и дърпане емблемата се отлепя - за това имаше стара тема.

    п.п. Емблемата се крепи освен с двойнозалепващо и с две самозаклинващи шайби / не знам техническото им наименование /. Старите се свалят внимателно и после се поставят на новата емблема.

    И т'ва е.
    Fiat Stilo 1.9 16V JTD, 2004, комби
    Citroen BX-19GT, 85
    Alfa Romeo 156, 2.4 JTD, 01, Distintive - ex

  4. #4
    започва да се пристрастява kish4o's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    53

    Default

    А цената на емблемата, и от къде може да се купи? Някой ми беше казал 4е от около 60 кинта? Дгуго да питам още цялото това "сърце" отпред никелираното някой дали продава може и с емблемата?
    Alfa Romeo 156 - 2.4 JTD

  5. #5

    Default

    емблемата аз си я купих от един магазин на Гоце Делчев,50 лв. струваше Ricambi Originali
    156 2.4jtd 170+к.с.(remap) 2001г. Sportwagon -EX
    Brera 2.4jtd 200 + к.с.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •