Днеска ходих да оглеждам поредната 164ТД и какво установих!

1.И двете предни колони на купето на свивките бяха спукани! Точно където свършва предното стъкло.Оставаше около 1см под уплътненията да се откъснат! По дупките стъклото и предните врати тресяха ужасно.Стъклото като го натисна в ъглите пропада.Омазано е цялото в силикон.Ако го бутна от втрешната страна ще падне! Въпроса ми е от какво може да се получи това?Огледах я отвсякъде и няма сериозни удъри.Роговете не са правени.Ако се завари от вътрешната страна ще стане ли достатъчно здраво?

2.Има откъснат тампон на двигателя( масления) от което добре се тресе таблото, но не е чак толкова зле! За колко може да се намери тампона? Преден десен тампон.

3. Съединителя отделя много високо.За смяна си е но тои е 60лв.

4.Не светят дисплейте на климатроника, но си работи и то доста добре.

5.Около турбината е омаслено всичко.Нямах отверка да сваля маркучите да видя дали хвърля масло.Човека каза че е сменяна с нова.

6.Пали с едно чукване, но след работа около 2-3мин на едно място като я изфорсирах испуши синьо първия път после не.Пропушва и малко черничко като се изръчка.

7.Има забележки по броните.Поочукани са добре.Хидравликата не виеше и волана се въртеше много добре.Спирачките също си бачкаха както трябва.Скоростите ги включваше малко дървено.Влизат лесно но имаше луфт лоста.

8.Едното огледало не работи и предното стъкло не се сваля.

9.Окачването ми се стори доста стегнато.Не чух нищо да тропне.

Общо взето тава е.

Най ме притесняват колоните и маслото около турбината!Колонките може ли да са се спукали в резултат от спукване на купето някъде?Някой рог или по пода?Огледах колкото можаш роговете но не видях пукнатини никъде.

Двигателя е ВМ32Б

Ето я обявата http://mobile.bg/perl/main.cgi?topme...378&f1=details

Казах му че давам максимум 3800 за нея в това състояние а той се пазареше за 4000.
Как мислите?