Results 1 to 7 of 7

Thread: Реставрация на Sprint

  1. #1
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default Реставрация на Sprint

    За съжаление само в белите държави хората могат да се наемат с подобен род дейност и от тук вече ми става ясно защо в чуждите сайтове за продажба на автомобили Спринтовете варират м/у 3000-10000 евро......
    http://www.twthieme.nl/Alfa-Romeo-Resto ... int-1.html

  2. #2
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    не,колега и тук се извършват такива процедури,но трябва някой да плаща,работил съм в такъв сервиз и сме възтановявали не една реликва,колите пристигат от чужбина въстановяват се и пак заминават за там от кадето са докарани,но това са хора ,колекционери,или луди маняци

  3. #3
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    Знам че и тук се извършват реставрации но колко човека биха се наели да дадат 10 000 лв за реставрация на Спринт, тези който искат нямат парите, а тези които имат парите се заглеждат по "немецо" .Ето и една много показателна снимка:


    има си ферари човека и си се занимава и с играчка Спринт

  4. #4
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    не е чак толкова скъпо,но си прав,ах само да имахме техният стандарт на заплащане и нашите цени,леле не ми се мисли,сигурно щяхме да кандидатстваме в рекордите на гинес за страната с най яките тупалки на глава от населението,сигурно минималната скорост по пътищата щеше да е...00км

  5. #5
    член на клуба Димитър's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    софия
    Age
    55
    Posts
    36

    Default мечтииии.......

    Четох в Автокласика и дизайн за една малка семейна фирма в Германия.Е малка, малка-40 човека.Та единствената им дейност е реставрация на порше356.Имали два вида услуга-реставрация премиум сегмент и реставрация ниво конкурс за елегантност.Тази втората отнемала около година и струвала в зависимост от състоянието на колата 150-300хил.евро.А ша ги....
    Ако имах 100 бона,ще си купя Брера.Но имам Спринт 1500.82г.не е QV

  6. #6
    Старши алфист madboy's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    София
    Posts
    547

    Default Re: мечтииии.......

    Quote Originally Posted by Димитър
    Четох в Автокласика и дизайн за една малка семейна фирма в Германия.Е малка, малка-40 човека.Та единствената им дейност е реставрация на порше356.Имали два вида услуга-реставрация премиум сегмент и реставрация ниво конкурс за елегантност.Тази втората отнемала около година и струвала в зависимост от състоянието на колата 150-300хил.евро.А ша ги....
    Мите ,не еQW ама е добре пожелавам ти всичко най хубаво
    -Аз си мисля нещо, мисля си .
    -А защо ?? Не мисли просто се наслаждавай !!!
    Alfa Romeo-eдинственият начин да бъдеш различен !!!

  7. #7
    Ренегат Xman's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Варна-Сливен
    Age
    51
    Posts
    602

    Default Re: Реставрация на Sprint

    Quote Originally Posted by MrX
    За съжаление само в белите държави хората могат да се наемат с подобен род дейност и от тук вече ми става ясно защо в чуждите сайтове за продажба на автомобили Спринтовете варират м/у 3000-10000 евро......
    http://www.twthieme.nl/Alfa-Romeo-Resto ... int-1.html
    Винаги съм искал да си купя и реставрирам Спринт, но ти колега направо ме отчая с този материал...
    Не че не съм на ясно за какви пари става дума.Ама в това е тръпката-от нищо нещо да направиш
    АR 33 1.5-ex;АR 155 2.0TS-ex
    FIAT TEMPRA 1.6i.e.-ex;AR 155 1.8TS-ex;FIAT bravo 1.6 16v;ALFA ROMEO 155 2.0 16V-ex,AR 156 2.0 TS

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •