Results 1 to 5 of 5

Thread: звученето като дизел има оправия

  1. #1

    Default звученето като дизел има оправия

    съжалявам,може би ще ми се разсърдят че отжарям нова тема за това,но просто сум очарован и искам жси4ки да разберат че този проблем има оправия!!!

    моя "алфонсо" много звучеше като дизел и много хора ми казваха 4е това или не е проблем или няма оправия...да,ама не...това е голям проблем за двигателя,ако не се оправи!!!повярвайте ми(от личен опит).
    и второ проблема се оправя като се смени вануса или вамуса,не знам точто как се казва.не разбирам чак толкова от коли.но определено след смяната колата не се чува как работи!направо се преродих!!!цената е към 380лв,но си заслужава.и горещо ви препоръчвам,ако сте от пловдив да ходите при чичо Митко "БРАДАТА"!!!той е майстора в града!няма да сгрешите при него.работи бурзо и не твари!!!0896662795-тва му е номерчето.възползваите се!
    ALFA ROMEO 156 1.6 '99

  2. #2
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    Ванусите са в един друг форум,тук са вариатори.Освен това колега,всяка 5-а тема в този раздел е посветен на тоя вариатор,ама кой да прочете.
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

  3. #3

    Default съжалявам

    извиних се предварително за това,но реално погледнато днес цял ден се ровя из вси4ки теми и само на 1-2 места открих да са писали нещо за вануси!но,си признавам нов сум и мойе да съм се оплескал!простете на простолюдието,колеги!!!
    ALFA ROMEO 156 1.6 '99

  4. #4
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    Може би не си открил нищо за вануси,защото те са при BMW-тата,при АЛФА се казва вариатор.Чукни на търсачката "вариатор" да видиш какво четене ще падне .
    Сега добре дошъл във форума,ще видиш колко мнооого интересни неща има писани тук
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

  5. #5

    Default !!!

    за писаното във форума си адски прав!!!нещата наистина са инресни и маиче тук има доста начетени хора на тема алфа ромео,поне с такова впечатление оставам за сега...ЕВАЛА на форума!!!
    ALFA ROMEO 156 1.6 '99

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •