Results 1 to 6 of 6

Thread: Прословутото ми ляво ел. огледало

  1. #1
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default Прословутото ми ляво ел. огледало

    Току-що забелязах в ePER, че има партидни номера и цени не само за цяло странично огледало, а и за чарколяците му поотделно!!!
    Защо тогава по магазините се правят на бити мечки и ми предлагат само цяло ново огледало за 150-200 лв??? (не че не съм изгорил бензин за съпоставима сума от обикаляне по моргите :-\\)...
    И още нещо озадачаващо - според документацията в лявото огледало трябва да седи датчикът за външната температура, който не видях на нито една схема (а и цените на ляво и дясно огледало са идентични). Някой патил?

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  2. #2

    Default

    Датчика си е точно там. И с поръчка от магазините могат да ти доставят каквото поискаш от е-per. Аз преди време си взех направо втора ръка цяло, щото при мен беше в критично състояние...
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  3. #3
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default

    Quote Originally Posted by ALFA CORSE
    Аз преди време си взех направо втора ръка цяло...
    Е и аз от два месеца безуспешно се опитвам да намеря втора ръка ляво...
    Хората за тва време успяват да турбинират двигател, баси (даже два пъти )

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  4. #4
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    В бройката на желаещите за ляво огледало можете да сложите и мене - от една година си търся, и нищо. Веднъж попаднах на един идиот, който искаше да ми го продаде за 120лв, щото на магазина било 200 ... и аз естествено му казах да си бере лайката. (става дума за обикновеното огледало - механично, без подгряване, без датчици ... една тъпа пластмаса с едно стъкло вътре)...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  5. #5
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default

    Понеже имам още няколко дреболии за смяна освен капака на огледалото, ще взема да пробвам с поръчка. Следва въпросът "през кого да мине тя?". Наслушал съм се на оплаквания от безумно забавяне, че и по-лошо...
    Във Ванто преди време ми казаха, че няма проблем да поръчам и едно болтче - доставката щяла да е нещо като 3-5 лв.

    (Няма да се сърдя, ако темата иде в Общи приказки - малко тръгва в друга посока май)

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  6. #6
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by bass
    във Ванто преди време ми казаха, че няма проблем да поръчам и едно болтче - доставката щяла да е нещо като 3-5 лв.

    (Няма да се сърдя, ако темата иде в Общи приказки - малко тръгва в друга посока май)
    аз мога да го потвърдя, намен Ванто са ми доставяли 1бр щипка за праг и 2бр винтове за дръжките на вратите и подобни дреболии

    лошото е че сега ако го поръчаш преди средата на Септември няма да дойде, щото целия Август ФИАТ концерна не работи ....
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •