Results 1 to 7 of 7

Thread: проблем с бушоните ПОМОГНЕТЕ

  1. #1

    Default проблем с бушоните ПОМОГНЕТЕ

    До като си карах днес, се чу един пукот през колните на касетофона.Помислих че е дало на късо нещо по музиката. Бушон номер 12 беше изгорял . Смених го но още при слагането на новия даде на късо и той изгоря . Колата не работише и всичко беше изключено . И сега в момента в които тръгна да слагам бушон той гори и издава искра . В момента не работи : Касетофона, вентилатора на парното , включването на климатика , плафоните, копчето за междинния километраж неще да превключва на вънщна температура. Ще съм благодарен да дадете съвет какъв е този бъг.
    CUORE SPORTIVO 164 +,156 2.4 TI +++, 159 TI +++,Alfa Romeo Arna 1.3 TI
    Fiat Uno Fire,Fiat Tipo Gran Turismo,Fiat Bravo, Fiat Grande Punto, Fiat 1500 Lunga,Fiat 850,Fiat 1300/1500

  2. #2
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Е сега ако кажеш и ква е колата цена няма да имаш. Фърлях боб, ама нищо не показа.
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  3. #3

    Default

    Mmmm да 2.4 jtd ,2000г 10 месец сътворена.
    CUORE SPORTIVO 164 +,156 2.4 TI +++, 159 TI +++,Alfa Romeo Arna 1.3 TI
    Fiat Uno Fire,Fiat Tipo Gran Turismo,Fiat Bravo, Fiat Grande Punto, Fiat 1500 Lunga,Fiat 850,Fiat 1300/1500

  4. #4
    Добро момче jorko's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    730

    Default

    Quote Originally Posted by 136
    Mmmm да 2.4 jtd ,2000г 10 месец сътворена.
    156ца е црвена


    Днес поровихме малко с младежа 136 и има напредък ... при поставянето на бушона , плафона светна , касетофона тръгна , но странното е че в първата минута от пробите , при включване на духалото на парното , то реагираше с няколко секунди закъснение ..после махаме контакта , пускаме пак и парното си реагира нормално бързо .. Това забавяне в реакциите нещо не ми се вижда много нормално

  5. #5

    Default

    След като по изгоряхме 5-6 бушона за сега всичко е OK . Но не се знае до кога . Мисля че има нещто общто с ОГРОМНИТЕ ДУПКИ ПО УЛИЦИТЕ.
    CUORE SPORTIVO 164 +,156 2.4 TI +++, 159 TI +++,Alfa Romeo Arna 1.3 TI
    Fiat Uno Fire,Fiat Tipo Gran Turismo,Fiat Bravo, Fiat Grande Punto, Fiat 1500 Lunga,Fiat 850,Fiat 1300/1500

  6. #6
    Запален алфист mi6onski's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Стара Загора
    Age
    34
    Posts
    263

    Default

    Аз незнам дали е свързано с бушони, но да не отварям нова тема реших да питам тук.
    Значи нали уж на всички като им е изгоряла някоя лампа им свети някъде. Аз имах изгорели лампи на багажник, жабка и на пепелника(която още не съм сменил), но никаде не ми светеше.
    Другото какви са тея то на тая кола де има лампи всички са изгорели освен горепосочените трябва да сменя и тая за нивото на горивото и платката за изминати километри неми работи.
    Само при мен ли има толкова много фалшиви лампи или е при всички .
    П.С. В багажника си сложих една 5 Вата, защото нямаха 10 нали няма да е проблем. Един приятел с Лагуна ми разправя как нещо все му мигало, защото ватовете били по-малко .

  7. #7
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    8

    Default

    Quote Originally Posted by mi6onski
    .
    П.С. В багажника си сложих една 5 Вата, защото нямаха 10 нали няма да е проблем. Един приятел с Лагуна ми разправя как нещо все му мигало, защото ватовете били по-малко .
    Доколкото съм чувал на Лагуните не им мига,а направо им говори коя крушка не им е в ред/имат речеви синтезатор/,когато е изгоряла или има несъответствие между предписаните ватове и тези,които си сложил.....
    Aifa-Romeo-156 2.0

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •