Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33

Thread: ремонт на задно окачване - PowerFlex

  1. #31
    започва да се пристрастява alex09's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    46

    Default

    Quote Originally Posted by Dodo 155 View Post
    Точно така, защото е имало луфт в чашката на тампона!
    Май си единствен с такива оплаквания, проблемът 100% не е в полиуретана.
    Полиуретана единия е вече скъсан.

  2. #32
    Запален алфист Член на клуба dellltata's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    софия
    Age
    51
    Posts
    483

    Default

    още при самия монтаж тампоните стоят отворени спрямо металните втулки. напрежението в носача след като си извадил заводския унибал е доста сериозно..обаче като стъпи колата плътно се затваря процепа...
    проследил съм кола до 80 000 след като е поставен пореуретана на рауърфлекс с едно междинно прегресиране../няма как/
    за улеснение и да не мърморите за пореуретана...като се поизноси малко просто сменете неръждявката /втулка със по дебела нова.няколко десети..и всичко започва от начало..успех.пореуретана е як..пичове.но никъде непише че не се обслужва периодично.това е неудобството му.ако искаш да даваш газзз..трябва и подръжка.успех на темата от мен
    75 2.0 т.с 146HP ланча делта 1.6 16 103 HP
    kavasaki zzr-600 100 жребеца
    147 1.9 JTD 115 HP тел.0899 80 80 54

  3. #33
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by dellltata View Post
    още при самия монтаж тампоните стоят отворени спрямо металните втулки. напрежението в носача след като си извадил заводския унибал е доста сериозно..обаче като стъпи колата плътно се затваря процепа...
    проследил съм кола до 80 000 след като е поставен пореуретана на рауърфлекс с едно междинно прегресиране../няма как/
    за улеснение и да не мърморите за пореуретана...като се поизноси малко просто сменете неръждявката /втулка със по дебела нова.няколко десети..и всичко започва от начало..успех.пореуретана е як..пичове.но никъде непише че не се обслужва периодично.това е неудобството му.ако искаш да даваш газзз..трябва и подръжка.успех на темата от мен
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •