Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34

Thread: Симптоми за смяна на задни амортисьори????

  1. #31
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    1,113

    Default

    Извинявам се за закъснелия отговор ама вчера не ми се пишеше...

    Значи разликата е огромна....и чак сега разбирам че още като купих колата в началото на март спокойно е могло да ги сменя ама нали и аз съм един разбирач...... (не да чакам съвсем да сгънат найлона )

    Смяната във Ванто бе 25 лъва. Не стана много бързо въпреки че казаха 1 час ама аз смених и маслото в скоростите ...Тутела Епикс и препоръчвам на всеки който не го е направил да го направи и въздушен филтър.

    Сега с колегата Васко че видим и на дълъг път, но там където подскаше и вибрираше(примерно моста на Цариградско на 4ти километър) вече минава съвсем спокойно.

    Абе с две думи ....огромна разлика
    98` Alfa Romeo 145 1.4i 16V Twin Spark 103 mad italian horses...

  2. #32
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Имам един въпрос, при преминаване през дупки или "легнали полицаи" откъм предните амортисьори се чува съскащ звук, въпроса ми е това нормално ли е? Иначе колата си вози нормално твърдичко като Alfa, без грозни удари /като при свършили амортисьори/, стеблата не са омаслени. При натискане на колата се повдига и спира, няма продължително люлеене/абе с возенето няма проблеми, дори при сравнително високи скорости и остри завои колата е изключително стабилна/ Само това съскане ме притеснява. Моля, за компетентно мнение! Благодаря предварително!
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

  3. #33
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Абе аз въобще не съм разбирч- обаче това е нормално-амортисьорите са газови и така си съскат-чувал съм го освен на моята и на други 145-ци
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  4. #34
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Колега карай и се радвай че съскат това означава че са ти добре амортесъорите

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •