Тъй като по голямата част от колегите са рацери и то големи, и им трябват перфектни спирачки а естествено и на другите драйвери, ще ви кажа какво ми се случи снощи. Та взимам аз на баща ми ланчатта и нали бензина ми на аванта ръчка колкото мога. Та ефекта от ръчката беше че трябваше да удара много рязко спирачки поне на два пъти, но на третия колата не ще да спира едвам припомпах на бързо и спрях почти в бронята на едно бмв. отбивам аз и какво да видя спукан спирачен маркуч. А се каня да ги сменям тия маркучи от 1 година. Прекръстих се и бавно към вкъщи. Та си мислех после добре че успях да спра все пак а и това не стана да речем с 150км\ч извън София като трябва да се спре рязко. Днес си смених маркучите и единият струва 12лв.
Съвета ми е тъй като колите са ни стари, който има възможност да си смени проклетите маркучи за 24лв което става за 30мин да ги сменя за да е сигурен че няма да се получи като при мен, и то слава богу че стана това в софия с не много висока скорост и не на баща ми че като го знам.