Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: Кражба на решетка

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Burgas
    Posts
    96

    Default Кражба на решетка

    Ей такова нещо не очаквах. Тази сутрин гледам декоративната решетка на предната броня стърчи. Дърпана, счупена и зарязана на никъде.
    Цял ден се чудя:
    1. Опитал се е да я краде някой закъсал / сигурно за около петдесетина лева - все още не знам цената й / собственик на Алфа. Няма да го псувам в ефир, ама ака е така той си е за това. Ще си купиш скъпа кола пък ще крадеш от друга.
    2. Доставят на някого поръчана решетка втора ръка. Ама са я счупили и са я зарязали защото не им върши вече работа.

    Колеги, купувайте части втора употреба само ако ги виждате пред вас в автоморгата. Иначе и вашия ред ще дойде.
    Това си мисля и исках да го споделя.
    Fiat Stilo 1.9 16V JTD, 2004, комби
    Citroen BX-19GT, 85
    Alfa Romeo 156, 2.4 JTD, 01, Distintive - ex

  2. #2
    москвич драйвър lord_chuldarkar's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Велико Търново
    Posts
    366

    Default

    едно време беше модерно тъй - да се краде нощем за жълти стотинки предполагам

    в Бяла слатина що народ се би в спор на кои са "летните" джанти

    ти на осветено място ли е държиш нощем?
    нямаш ли аларма?
    каско?
    Honda CB 500
    Алфа Ромео 156 1.8 '98 (бракувана )
    Москвич Алеко - 6 нюанса на червеното (вечна му памет)
    Зелен дванайсетак от яките (то други няма)

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    90

    Default

    На мен преди 2 месеца, като осъмнах ми липсваше капачката на бронята.., там дето се навива чопа за тегленето! Дали са ми я откраднали или съм я загубил не знам, ама от тогава и предната и задната със силиконче, дано не се налага да я свалям повече! Ама живеем в България, това въобще не трябва да ни учудва или изумява! Поздрави!
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Burgas
    Posts
    96

    Default

    На осветено, с аларма и каско. Колко му е дръпнеш и бягаш.
    И сега разправии с застрахователи, магазини, сервизи, загуба на време и т. н.
    Fiat Stilo 1.9 16V JTD, 2004, комби
    Citroen BX-19GT, 85
    Alfa Romeo 156, 2.4 JTD, 01, Distintive - ex

  5. #5

    Default

    На мен за втори път в рамките на половин година се опитват да ми свият тези декоративни решетки (последния път отпреди 3-4 дни). Откъртват ги донякъде и после я аларма писва, я нещо са се уплашили ... ръцете да им изсъхнат, без извинение. Иначе се лепят в автостъкларница после.
    Alfa 147 1.9 JTD !BLACK!

  6. #6
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    като сте почнали, нека и аз да се оплача. преди няколко дне се качвам в колата и що да видя- нямя ги чистачките!!!! слизам, чудейки се да се смея ли да плача ли, и благославяйки неизвестния злодей и намирам лявото перо, което си е оригиналното, хвърлено до кофата за боклук. завалията сигурно е пробвал да си ги сложи на неговата кола ама това не му е паснало. а мислех че вече не се крадат чистачки.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  7. #7
    безделник teetrinker's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    77

    Default

    Хехе така на един приятел посред бял ден в центъра му гепили антената за радиото, момчето кара citroen c4, чистак новичко, в гараж го държи. някой минал и просто развил резбата и свалил антенката и до там. Така че и в гараж да си я държиш, пак не си застрахован от нищо..
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD '99

  8. #8
    Младши алфист ChinaLord's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    14

    Default

    ...на такива неща се нагледах по колата си, че нищо не може да ме учуди вече...
    ...I ain't talkin' bout Playboy
    'Cause silicone parts are made for toys...


    Alfa 156 1.6 TS

  9. #9

    Default

    На мен посред бял ден до църквата Свети Георги ми откраднаха капачките на винтилите . Бяха алуминиеви червени с цвета на колата и поради причината че и гумите са със азот напомпани . Не можах да повярвам . МИЗЕРНИЦИ
    CUORE SPORTIVO 164 +,156 2.4 TI +++, 159 TI +++,Alfa Romeo Arna 1.3 TI
    Fiat Uno Fire,Fiat Tipo Gran Turismo,Fiat Bravo, Fiat Grande Punto, Fiat 1500 Lunga,Fiat 850,Fiat 1300/1500

  10. #10
    Запален алфист mll's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    312

    Default

    уфффф, ... и аз от известно време взех вечер да си прибирам чистачките....предните ми ги свиха...сега си взех едни гумирани от Бош, и не ми се рискува....и аз ще се въздържа ог псуване, по въпроса с нещастието на колегата.....
    156-2.4-JTD-99;
    156-2.4-JTD-SW-01;

  11. #11
    москвич драйвър lord_chuldarkar's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Велико Търново
    Posts
    366

    Default

    на един колега му счупиха задното стъкло снощи или по скоро вчера - посред бял ден щот до тях има строеж и цялата кола опръскана с цимент

    ся ще чакаме развитие по случая
    Honda CB 500
    Алфа Ромео 156 1.8 '98 (бракувана )
    Москвич Алеко - 6 нюанса на червеното (вечна му памет)
    Зелен дванайсетак от яките (то други няма)

  12. #12
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    и аз се записвам с опит за крадене на решетката ми - счупена на места и зае...на - отказали са се - ако евентуално някой хване крадец да го заключи и да пише във форума да минем да си го изкараме на него

  13. #13
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    ВАРНА
    Posts
    127

    Default здр

    искам да ви попитам от каде да си купя решетка понеже и на мен някои завалия ми я опана
    Алфа Ромео 156 2.0 T.S!!!

  14. #14
    Запален алфист b0jo's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    48
    Posts
    368

    Default

    ако хвана такъв да ми бара колата ще има чупене на крайници м.. им наркоманска
    Brera 2.0jtdm 170hp

  15. #15
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    Тая вечер в новините (не помня на коя тв ) даваха 3-4 снимки как човек хваща крадец разбил колата му (пасат комби). Беше го наседнал на земята и се виждаше счупеното стъкло на предната врата , разхвърляни инструменти (на крадеца). Е тоя е имал късмет да го хване на място.
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •