Results 1 to 4 of 4

Thread: Смяна на ауспуховата система.

  1. #1
    Обича кръчмите Grozdan's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Софийски Острови
    Age
    38
    Posts
    387

    Default Смяна на ауспуховата система.

    Колеги,къде е най-подходящо да сменя ауспуховата си система от генерацията назад.Колко горе-долу е ориентировъчната цена на гърнетата и смяната?(за Алфа Ромео 33 1.5i 92г.)

    Alfa Romeo 33 1.5iE-EX
    BMW E30
    BMW E36

  2. #2
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    преди да сменя генерацията си изцяло се снабдих с предното гърне от "М-комплект33" за 42 лв., задното немога да кажа със сигурност защото преди доста време(поне 7-8 години) съм сменявал и няма да е актуална информацията, а има и вариянт да ти продам моите, средното е на няколко месеца (2-3), а задното е оригинално за 1.7 16в

  3. #3
    Обича кръчмите Grozdan's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Софийски Острови
    Age
    38
    Posts
    387

    Default

    Quote Originally Posted by MrX
    преди да сменя генерацията си изцяло се снабдих с предното гърне от "М-комплект33" за 42 лв., задното немога да кажа със сигурност защото преди доста време(поне 7-8 години) съм сменявал и няма да е актуална информацията, а има и вариянт да ти продам моите, средното е на няколко месеца (2-3), а задното е оригинално за 1.7 16в
    Меси за предложението , но бих искал да дам колата и да ми сменят гърнетата и да не се занимавам аз.А и бих искал да сложа чисто нови с гаранция ако ми дадът.Гледах тука едни ,но не знам дали включяат и монтирането и тръбите към гърнетата http://www.aspo-bg.com/index.php?lang=b ... n=products

    Alfa Romeo 33 1.5iE-EX
    BMW E30
    BMW E36

  4. #4
    Обича кръчмите Grozdan's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Софийски Острови
    Age
    38
    Posts
    387

    Default

    Пуснах запитване до аспо и те ми отговориха че за 140 лв ще извършат операцията.

    Alfa Romeo 33 1.5iE-EX
    BMW E30
    BMW E36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •