Results 1 to 12 of 12

Thread: леко увиснала предна броня

  1. #1
    Запален алфист Иво Кръстев's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София-Люлин
    Age
    32
    Posts
    112

    Default леко увиснала предна броня

    някой да има/имал подобен проблем?така е само от едната страна изглежда здраво закрепена не се мърда

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Несебър
    Posts
    101

    Default

    И при мен е така, от същата страна Пробвах да я прибера, отдолу мисля имаше някакъв болт който натегнах и под капака на решетката също, но ефекта не беше осезаем.
    146 1.4 Boxer 90HP +-
    Ranault Scenic 1.6e 90HP+Метан

  3. #3
    Старши алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София/Благоевград
    Age
    42
    Posts
    704

    Default

    Аз мойта я повдигах, но тия пластмасовите щифтчета дето се завинтват болтовете в тя са за смяна и не стана идеално. С времето явно се деформират, а и ако си я закачил някъде ...
    166, 2.4 JTD'00

  4. #4
    Запален алфист Gpower's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    гара Елин Пелин много близо до София
    Age
    38
    Posts
    129

    Default

    аз моята я бях закачил някаде и откъртих цялата броня , но отидох в някав долнопробен сервиз и ми я закачиха идеално отдолу кадето са болтовете се даржи на някви ламарини, ако искаш да е иделно затворена ти трябва още един 4овек за да я държи припрана иначе ако я правия сам ще видиш бая зор
    Alfa ROmeo 166 2.4 JTD
    Ford Focus mizeren bokluk dobre4e se oturvah ot nego
    Alfa Romeo 145 1.4 TS - EX

  5. #5
    Запален алфист Gpower's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    гара Елин Пелин много близо до София
    Age
    38
    Posts
    129

    Default

    аз моята я бях закачил някаде и откъртих цялата броня , но отидох в някав долнопробен сервиз и ми я закачиха идеално отдолу кадето са болтовете се даржи на някви ламарини, ако искаш да е иделно затворена ти трябва още един 4овек за да я държи припрана иначе ако я правиш сам ще видиш бая зор
    Alfa ROmeo 166 2.4 JTD
    Ford Focus mizeren bokluk dobre4e se oturvah ot nego
    Alfa Romeo 145 1.4 TS - EX

  6. #6
    Запален алфист Gpower's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    гара Елин Пелин много близо до София
    Age
    38
    Posts
    129

    Default

    а колега видях че от люлин можеш ли да ми кажеш каде точно се намира един сервиз за италиански коли бил като идваш от центара след била ама каде точно нзм ако можеш да ми кажеш ще е супер
    Alfa ROmeo 166 2.4 JTD
    Ford Focus mizeren bokluk dobre4e se oturvah ot nego
    Alfa Romeo 145 1.4 TS - EX

  7. #7
    Запален алфист Иво Кръстев's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София-Люлин
    Age
    32
    Posts
    112

    Default

    ако става въпрос за магазина за ланча фиат и алфа-знам намира се малко зад била и технополис(в посока обеля) а за сервиз не се сещам



    та значи с болтовете отдолу ли се оправя бронятя?

  8. #8

    Default

    Има такъв сервиз в Люлин, само за Фиат, Ланча и Алфа Ромео, точно до хипермаркет Вилаз е. Като идваш от центъра към Люлин подминаваш кръстовището след Била+Технополис, веднага след това продължаваш НАПРАВО и има една грозна малка Автомивка, пред която винаги стоят 2-3 мерцедеса АМГ, Аудита и подобни супер скъпи колици (странно какво правят при тази мизерна автомивка). Автомивката е точно срещу пощата. Подминаваш още 100-200 метра напред и завиваш надясно, ще видиш един голям Строителен Хипермаркет "Вилаз" и зад него е сервиза... Постоянно има поне 5-6 Алфи чакат... Не знам колко са добри, във Фиатаджийския форум май четох лоши мнения...

  9. #9
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Принципно бронята се държи на 4 места отдолу + двете уши отпред на гредата + два държача отстрани, които са с улеи откъм бронята.
    Страничните държачи оригинлно са пластмасови и ексцентрични, та от тях може да се регулира луфта между бронята и калника отстрани към края на бронята.
    В твоя случай мисля, че може да се пробваш да я вдигнеш от ушите отпред на гредата. Можеби ще стане така без да пипаш нищо друго.
    Хубаво е да огледаш и другите места за захващане дали са здрави при теб.
    Ако не се справиш сам или не ти се захваща сам - аз бих препоръчал Rock'N'Roll сервиз на симеоновско. Успех
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  10. #10
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Posts
    153

    Default



    Quote Originally Posted by batececo
    има една грозна малка Автомивка, пред която винаги стоят 2-3 мерцедеса АМГ, Аудита и подобни супер скъпи колици (странно какво правят при тази мизерна автомивка). Автомивката е точно срещу пощата.
    Автомивката и къщичката отзадзе са на люлинския мафиот , известен като Килията..... та за това тез странни коли са пред тази странна автомивка
    Alfa Romeo 146 ti

  11. #11
    Запален алфист Иво Кръстев's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София-Люлин
    Age
    32
    Posts
    112

    Default

    Quote Originally Posted by Bodom
    Принципно бронята се държи на 4 места отдолу + двете уши отпред на гредата + два държача отстрани, които са с улеи откъм бронята.
    Страничните държачи оригинлно са пластмасови и ексцентрични, та от тях може да се регулира луфта между бронята и калника отстрани към края на бронята.
    В твоя случай мисля, че може да се пробваш да я вдигнеш от ушите отпред на гредата. Можеби ще стане така без да пипаш нищо друго.
    Хубаво е да огледаш и другите места за захващане дали са здрави при теб.
    Ако не се справиш сам или не ти се захваща сам - аз бих препоръчал Rock'N'Roll сервиз на симеоновско. Успех
    благодаря ти като имам време ще я погледна по- обстойно

  12. #12
    Moderator diapper's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София,Люлин 8
    Posts
    864

    Default

    Относно тоя сервиз за който ти обясниха колегите,нети препоръчвам вобще да ходиш там,аз бях там ГРАМ НЕ СЪМ ДОВОЛЕН !
    От Lisan съм страшно доволен
    Alfa Romeo 146 Junior 1.4i 16V Twin Spark 103hp 98'

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •