Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25

Thread: Има ли някой с Алфа, внесена с газова уредба

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Велико Търново
    Age
    54
    Posts
    163

    Default

    Преди 10 тина дена си взех 156 с ГИ Старгаз монтиран там - има какво да се желае от монтажа /хвърчащи жици колкото искаш изпарителя и той монтиран с две леви ръце /. Сега трябва и до КАрлово да се разходя че само там имат софтуер за настройка н аинжекцията а тя може би с италианската газ е била добре ама с българската ми прави проблемчета. Ако продължи да ми образува нерви май ще си взема само едно ЕКУ и кабелите за БСМ Газ, че си имам кабел и софтуер за настройката им.

  2. #17

    Default

    Предполагам си със СТАРГАС ПОЛАРИС? Аз имам софта но ще ти трябва активиращия код *аз обаче не мога да ти го дам* и интерфейса него също имам.

  3. #18
    Запален алфист yo's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Stara Zagora
    Age
    40
    Posts
    350

    Default

    моята я взех от Италия с газовото Ланди Ренцо.Ами ко да ви кажа, освен че колата ходи на сервиз за всякви други болежки но за газовото никога.Да чукам на дърво де!като я купих от там беше 74 000 км.И на мен не ми се вярваше ама...Сега е на почти 140 000км.
    145, 1.6 I.E. Boxer
    Lancia Lybra 2.4 jtd 140+
    Subaru Legacy 2.5

  4. #19
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Блажени са вярващите...
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

  5. #20
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by isoiso
    И моята я взех с инжекциона, слаган в Италия. Изпили ми нервите, забиваше муцуната и не подаваше газ. Оказа се слаба връзка в контакторите на компютъра, малко почистване и воала
    Тука гледам съм се изказал оптимистично. Та след това "предварително" ми изказване газовата ми скъса нервичките всеки ден съм в сервиза в продължение на 2 седмици, оказа се че тъпите италианци упътвания не им се четат, рязали връзвали абе направо са е.али майката на ситуацията. След като си потроших нервите и дадох 160лв. за смяна на мембрани и 130 за оправяне на кабелажа - тя работи за бога!!? По-каръшка кола от моята НЯМА, ама и аз съм голям инат Последния моден писък е че майсторите почнаха да ми сменят здрави части...

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  6. #21
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    40

    Default

    моята е 1.7 с газово салгано в италия ама бях дожолен преди да ми дава дефекти по двигателя не знам дали е от газовото ина4е по него с1м нямал проблеми до сега .тя на гас сама си регълира колко да хар4и и нее мн стоиа до к1м 10 ама има слу4аи с1м я карал до 6 хил оборота даде бая пове4е ама рядко я карам така то нее и хъбаво
    alfa romeo 155 1.7 twin spark 93

  7. #22
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    София
    Posts
    291

    Default

    Quote Originally Posted by isoiso
    И моята я взех с инжекциона, слаган в Италия. Изпили ми нервите, забиваше муцуната и не подаваше газ. Оказа се слаба връзка в контакторите на компютъра, малко почистване и воала
    Тва с лошите контакти в куплунга на ЕКУ-то май е "италианско" заболяване, щото и мойта дойде с монтиран ГИ от Италия и страда от същото

    AR 145 QV '97

  8. #23
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Нали разбра че не е от това?

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  9. #24
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    София
    Posts
    291

    Default

    Е, при мен е от това... губи ми се една маса...

    AR 145 QV '97

  10. #25
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    67

    Default

    По- добре е да е дошла колата с газова от Италия,моита доиде на 200 хил.преди 4 г.варви много добре на газ.сас разните там имулатори ,симолатори и кво ли не.А дали колата е на 150хил. или на 250хил.трудно ще усетиш разлика.Предишната ми работа беше само каране,и за 5г. навих 600хил.ако я караш редовно няма почти разлика от нова кола,само возиата леко се променя .та някакви 200хил.да неви плашат,оште толкова ще издаржи.
    Hее важно колко коня имаш под капака, а какво магаре си зад волана!!!!Alfa Romeo 164 ts 2000c 90г.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •