Results 1 to 7 of 7

Thread: ХЕЕД 91

  1. #1
    Запален алфист slaviego's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Кюстендил/София
    Age
    39
    Posts
    106

    Default ХЕЕД 91

    Колеги имате ли мнение за сервизите на ХЕЕД 91 и какво е то ако имате.

  2. #2
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Аз лично нямам мнение за тези сервизи,но имам за този http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=10814 и определено ти го препоръчвам
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  3. #3
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    И аз нямам мнение ,но ето едно : http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=18009
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  4. #4

    Default

    супер са имаме и договореност на КАРБ ама само за членове... иначе са ок, наши хора

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  5. #5
    Запален алфист BasicElement's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    113

    Default

    Аз ползвах услугите им преди близо 2 години.
    От тях си взех комплект спортно окачване на JR за Фордето.
    Мога да кажа, че останах малко разочарован от майсторите. Заедно с комплекта, който струваше около 900 лв., смених дискове и накладки. Оставих им тотал 1200 лв., а в замяна получих немарливо отношение и некомпетентност. Държаха се така, сякаш си имат друга работа и не съм им приоритет.

    Въпросното окачване уж имаше 2 години гаранция, но така и никой не ми даде гаранционна карта или каквото и да е. Надявах се поне на една лепенка JR за повишение на мощността, но уви

    След като се оказа, че пружините са с близо 2 см. по-къси от това, което беше написано в каталога и гумите опряха в калниците, пичовете ми казаха "Еми ... нищо не може да се направи, кофти."

    На следващия ден с братовчед ми отскочихме до Ем-комплект и взехме 4 подложки за крупната сума от 5 лв и със скоби, крик и малко повечко пот, всичко си дойде на мястото.


    Възможно е тези "майстори" вече дори да не са там, така че не мога да кажа как стоят нещата в момента, но това е моят опит.

    Между другото става дума за сервиза на бул. "Стамболийски" №201.

    Късмет !
    Alfa Romeo 155 2.0 T.SPARK 8V

    Fiat Grande Punto - 1.4 16V/95 Dynamic

  6. #6

    Default

    До колкото съм имал взимаме даване с хеед, съм супер доволен от тях. Коректно и точно отношение което рядко се среща. Говоря за основния им магазин/сервиз на бакърена фабрика.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  7. #7

    Default хеад

    Ами аз сам имал няколко посештения при тях .Сервиза и много добре обурудван но маисторите са гола вода за ништо нестават а и цените са сериозни

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •