Results 1 to 7 of 7

Thread: ..Странен шум от дясно..

  1. #1
    Ренегат Xman's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Варна-Сливен
    Age
    51
    Posts
    602

    Default ..Странен шум от дясно..

    Колеги искам съвет..
    Вече втори ден като запаля колата се чува странно тракане в купето от дясно.Това е електромотора на климатроника.
    След като го включа след малко спира.Много е дразнещо.
    Някой имал ли етакъв проблем о как се отстранява.Ясно ми е че май ще се наложи да посетя някоя автоморга.
    Весели празници на всички.
    АR 33 1.5-ex;АR 155 2.0TS-ex
    FIAT TEMPRA 1.6i.e.-ex;AR 155 1.8TS-ex;FIAT bravo 1.6 16v;ALFA ROMEO 155 2.0 16V-ex,AR 156 2.0 TS

  2. #2
    започва да се пристрастява nuvolari's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    sofia
    Posts
    56

    Default 155

    може би имаш предвид вентилаторното моторче на парното.ако пък мислиш че шума идва от комресора на климата.го пусни на режим ECON,тогава можеш да разбереш дали е от компресора или вентилатора.успех и весели празници.
    Selenia 20K for Alfa Romeo

  3. #3

    Default

    Еми виж дали клапата ти за циркулация външен/вътрешен въздух работи и ако не... проблема е ясен и многократно дискутиран тук, в ланча и фиат форумите.
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  4. #4

    Default

    Колега имам същия проблем,но си карам колата така щото ми казаха че моторчето капсуловано и трябва да се смени цялото .Успех!

  5. #5
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by Kalvin
    Колега имам същия проблем,но си карам колата така щото ми казаха че моторчето капсуловано и трябва да се смени цялото .Успех!
    Има доста писано по тая тема. Проблемът е в елетрониката на моторчето и можело да сенаправи... не се сменя цялото... само е на кофти място моторчето! Бобо беше писал че е като основен ремонт през ауспуха


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  6. #6
    Ренегат Xman's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Варна-Сливен
    Age
    51
    Posts
    602

    Default

    Quote Originally Posted by Furious 155
    Quote Originally Posted by Kalvin
    Колега имам същия проблем,но си карам колата така щото ми казаха че моторчето капсуловано и трябва да се смени цялото .Успех!
    Има доста писано по тая тема. Проблемът е в елетрониката на моторчето и можело да сенаправи... не се сменя цялото... само е на кофти място моторчето! Бобо беше писал че е като основен ремонт през ауспуха
    За сега я карам така.Дразни ама ще изчакам да се затопли че тогава ще я правя
    АR 33 1.5-ex;АR 155 2.0TS-ex
    FIAT TEMPRA 1.6i.e.-ex;AR 155 1.8TS-ex;FIAT bravo 1.6 16v;ALFA ROMEO 155 2.0 16V-ex,AR 156 2.0 TS

  7. #7
    Старши алфист Grim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    St.Zagora
    Age
    45
    Posts
    824

    Default

    и при мен стана така .... мамка му....
    '97 155 1.8 16V
    GMC YUKON DENALI 5.7 V8
    the cost of living is dying...everybody pays...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •