Results 1 to 6 of 6

Thread: Диагностика

  1. #1
    Запален алфист slaviego's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Кюстендил/София
    Age
    39
    Posts
    106

    Default Диагностика

    Моля, ако някой има техническа възможност нека ми каже какво означават грешки със следните номера и какво да правя.
    1653
    1654
    444
    Човека при който я карах има добър сервиз и добра техника, но най-добронамерено ми каза, че не разбира от алфи и да я карам някаде в София.
    Доколкото разбрах 444 означава че има проблем с някакви газове -ЕГР
    1653 мисля че беше нещо с управление на разпределителен вал, а 1654 с някакъв всмуквателен колектор. Нека някои даде разяснение.
    Alfa 156 TS 144

  2. #2
    Запален алфист niki-25's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    311

    Default

    Колега немога да ти кажа какво означават тези кодове,но ако си близо до София ти препоръчвам да звъннеш на Бобо и да си уговориш час при него за диагностика.Много е добър ето ти тел.0888-23-24-84
    Алфа Ромео 147-2.0 16V 2002g-ГИ
    The pleasure of driving Alfa Romeo!

  3. #3

    Default

    ВантоТрейд....срещу Караулката за Панчерево

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  4. #4
    Запален алфист slaviego's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Кюстендил/София
    Age
    39
    Posts
    106

    Default

    ДА ДА ДА ЗНАМ

  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    sOFIA
    Posts
    1

    Default :)

    Относно тия диагностики на мн места нищо не разбират-няма да коментирам някои фирми които толкова ги хвалите ама там нищо не моjeха да направят! Караите ги само в Bosch зимат -40лв.Имам мн приатели които ходят по мн места и не могат да им изчистят тия грешки :винк:

  6. #6

    Default

    И във Бош какво правят за 10лв повече от Ванто или Бобо....казват ти ремонт за 600лв. за нещо което струва 5лв. с работа 100лв....и накрая пак стария проблем.

    И а Бош е много разтегливо понятие...кой точно Бош

    Грешки могат да се четат и при някой хора без пари и да се трият...но това не означава, че ще се реши проблема.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •