Results 1 to 4 of 4

Thread: Надпис на багажника, информация

  1. #1
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default Надпис на багажника, информация

    Здравейте, имам нов въпрос, който се надявам да ми помогне в търсенето на заветната Алфа. Надписите на багажника, в моя случай 146 и JTD винаги ли са поставяни на нова кола и къде? Защото няма една Алфа по обявите, която да е като друга. Една няма никакви надписи, друга само JTD над стоп-а, трета си има надписи, но под стоповете? Има ли това някакво значение и по-точно да ми говори ли за евентуален минал удар. Не, че не може предишния собственик да ги е свалил умишлено, но все пак, ако всяка нова алфа си е имала надписи 146 и JTD под стоповете, ще имам едно на ум...
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  2. #2
    Запален алфист IXIBIT's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Сливен
    Posts
    250

    Default

    Не е нужно колата да е удряна,дори и само да е пребоядисвана на това място надписите се свалят.
    Имай на предвид че ако колата е от Италия 100% е пребоядисвана поне веднъж.
    Alfa Romeo 146 TI 97 FACELIFT

  3. #3

    Default

    И на мен ми направи впечатление нещо подобно при 155-ците. На едни надписите 155 и Т.Спарк са над стоповете,а на други под тях Има ли някаква закономерност или са ги слагали както им падне ?
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  4. #4
    Болен алфист TRENDi's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sf, BG
    Age
    74
    Posts
    1,132

    Default

    Quote Originally Posted by hsr
    И на мен ми направи впечатление нещо подобно при 155-ците. На едни надписите 155 и Т.Спарк са над стоповете,а на други под тях Има ли някаква закономерност или са ги слагали както им падне ?
    На тези, които са под стоповете обикновено има и надпис 16V или TD, ако са 96-97 г, т.е. на новото купе са отдолу.
    75 2.5 QV 08.86 г. - Ех...
    155 1.7 07.93 г. - Сиромашки тунинг + JR filter + ниска - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 12.93 г. 835С1.000 - вече 2.0 TS 8V Turbo с екстрите от горната...
    Мненията са като задниците - всеки си има!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •