Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: ХЕЛП - прекъсва ми колата като дам газ...

  1. #16
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    40

    Default

    колеги обаче говорим за бензин след като я сглобиха я крах 15 км на гас и изгармя здравата и спря да в1рви на гас мн здраво замириса ама п1рво ще оправя колата че псоле при газадйия ще ходя а газовата оредба е ловато мисля сама си регълира колко да харчи в италия е слагана ам мисля че говориш за с1щото нещо .Да има вход и ижод а като е развалено пропуска бензин от другата страна кадето не трябва да има еми не знам как го тестваха честно да ви кая ама като отидох да я взема в сервиза не ми казаха нищо за това само че трябва да я кача на компа че така си е ебало мамата :фровн: :фровн: мойе ли да е при мен от пуканати колектори нз помагаите които има мнение благодаря предварително
    alfa romeo 155 1.7 twin spark 93

  2. #17
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Аууу колега, радвам се че се опитваш да пишеш на кирилица, но
    Ти можеш ли сам да си прочетеш мнението?
    На мен лично ми е меко казано доста трудно
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by pr_00f
    Аууу колега, радвам се че се опитваш да пишеш на кирилица, но
    Ти можеш ли сам да си прочетеш мнението?
    На мен лично ми е меко казано доста трудно
    Не се опитва, а пише на маймуница и ползва конвертора и затова са получава така Забележи, че е "кирилизирал" дори и емотиконите
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  4. #19
    Старши алфист XaBu4ko's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Бургас / София ( Младост )
    Age
    34
    Posts
    527

    Default

    колега от къде си ???
    Alfa Romeo 155 1.8 8v '95 - Ex ... Alfa Romeo 156 2.0 TS '99 - Ex ...
    Alfa Romeo 156 SW Facelift 2.4 JTD M-JET 20v '04 +++
    Alfa Romeo GTV Phase 1 2.0 20v Тurbo '95 + Още едно 2.0 ТС ....

  5. #20
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    40

    Default

    да прави сте ама доста б1рзах от добрич сам имали някои др или с1м сам
    alfa romeo 155 1.7 twin spark 93

  6. #21
    шофьор rumenti77's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София,Х.Димитър
    Posts
    526

    Default

    Здравейте, пак съм с проблем.Тръгвам от София без никакъв проблем с колата,стигам до Перник спирам за 5мин.и тръгвам да паля и не паливъртях най-малко 4-5мин.иколата на края запали.След това минах 1км. и започна да работи като на 2-3цилиндъра(въобще не мога да потегля),пали много трудно и после работи като трактор без никаква мощност,подавам газ и започва да прекъсва.Спря едно момче което е регистрирано в форума с фиат и с него свалихме свещите,прегледахме ги те са си ок.След това дойде и един пич с 155-ца и той я гледа и ми каза,че най-вероятно съм сипал шибан бензин(същото ми каза и Тренди) показаха ми къде е бензиностанцията и аз от там си купих добавка за бензин.И в момента колата що годе върви но много трудно паля.Аз си свалих бутилките с метана сам,да не съм направил нещо(не съм пипал нищо освен бутилките).Някой ако има представа за какво става въпрос да помага.Благодаря предварително.
    ALFA ROMEO 155 1.8 TS 8V -ex.
    ALFA ROMEO 155 2.0 TS 8V-настояща
    0898463130-Румен

  7. #22
    шмекерува нещо Rider_alfa155's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Сливен
    Age
    40
    Posts
    330

    Default

    Quote Originally Posted by rumenti77 View Post
    Здравейте, пак съм с проблем.Тръгвам от София без никакъв проблем с колата,стигам до Перник спирам за 5мин.и тръгвам да паля и не паливъртях най-малко 4-5мин.иколата на края запали.След това минах 1км. и започна да работи като на 2-3цилиндъра(въобще не мога да потегля),пали много трудно и после работи като трактор без никаква мощност,подавам газ и започва да прекъсва.Спря едно момче което е регистрирано в форума с фиат и с него свалихме свещите,прегледахме ги те са си ок.След това дойде и един пич с 155-ца и той я гледа и ми каза,че най-вероятно съм сипал шибан бензин(същото ми каза и Тренди) показаха ми къде е бензиностанцията и аз от там си купих добавка за бензин.И в момента колата що годе върви но много трудно паля.Аз си свалих бутилките с метана сам,да не съм направил нещо(не съм пипал нищо освен бутилките).Някой ако има представа за какво става въпрос да помага.Благодаря предварително.
    колега сигурен ли си дали са ти закачени всички букси на инжекторите щото на моята така като и се измукна едната букса и почна да прави тези номера трудно пали и работи на 3 цилиндъра
    такааааааа
    и сега да попитам аз ако се налага преместете ми мнението ама проблема ми е подобен
    като е студена колата пали трудно и като и подам газ забива не гърми ама трябва да и напомпя газта за да тръгне, според мен е от задръстен катализатор щото и звука и се промени
    някои има ли подобни изживявания и дали съм на пав път?? а да и разхода ми се покачи малко
    алфа ромео 155 TS 2.0 8V настояща
    Suzuki GSXR 750 W настоящ
    Kawasaki KZ 440A вече бивш

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •