Results 1 to 5 of 5

Thread: Пепелник

  1. #1
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default Пепелник

    Имали лампичка в пепелника и как се сменя ако има защото моята не свети?
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

  2. #2
    започва да се пристрастява kish4o's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    53

    Default

    Има лампичка да. Кажи за каква кола става въпрос?Аз я сменях преди 5 6 месеца-алфа 156. Малко се узорих но стана работата
    Alfa Romeo 156 - 2.4 JTD

  3. #3
    започва да се пристрастява kish4o's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    53

    Default

    явно малко съм недоскиф видях колата каква е. Ами имадве болчета като отвориш самоя пепелник. Развиваш ги и пепелника се вади. От там ще можеш вече да видиш крушчицата. Струват 0.50лв по магазините за аксесоари
    Alfa Romeo 156 - 2.4 JTD

  4. #4
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by kish4o
    явно малко съм недоскиф видях колата каква е. Ами имадве болчета като отвориш самоя пепелник. Развиваш ги и пепелника се вади. От там ще можеш вече да видиш крушчицата. Струват 0.50лв по магазините за аксесоари
    няма смисъл да се развиват никакви болчета, като извадиш пепелника и лампичката се вижда. вади се, сваля се от нея зелената шапчица, слага се на новата крушка, която се слага на мястото на старата. слагаш обратно пепелника. палиш цигара и пробваш
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    438

    Default

    Quote Originally Posted by fiore
    Quote Originally Posted by kish4o
    явно малко съм недоскиф видях колата каква е. Ами имадве болчета като отвориш самоя пепелник. Развиваш ги и пепелника се вади. От там ще можеш вече да видиш крушчицата. Струват 0.50лв по магазините за аксесоари
    няма смисъл да се развиват никакви болчета, като извадиш пепелника и лампичката се вижда. вади се, сваля се от нея зелената шапчица, слага се на новата крушка, която се слага на мястото на старата. слагаш обратно пепелника. палиш цигара и пробваш
    Е...има и крушка на запалката, която за да се смени, вече трябва да се свали пепелника...

    2000 156 SPORTWAGON SELESPEED
    1998 145 1.6 T.SPARK

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •