Results 1 to 4 of 4

Thread: Акумулатор, Русе - къде?

  1. #1
    The curseD SwappeR's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Русе
    Age
    40
    Posts
    412

    Default Акумулатор, Русе - къде?

    Та това е въпроса. Не я бях карал от 10 дена и тази вечер радостта ми от разходката се изпари набързо. Чудя се:
    1) Откъде да намеря акумулатор в Русе в събота, че утре цял ден съм на работа.
    2) По книжка какъв трябва да взема за 1.6 TS?
    А за марката още мисля - гледам, че доста хвалите българските. Може да пробвам как се представят в зимни условия.

    Edit: Колеги, за тези от вас, които се чудят какъв акумулатор (колко Ah) им трябва - намерих едно полезно PDF-че - цък
    Ex: Алфа Ромео 156, 1.6 TS '98
    Ex: Алфа Ромео 156, 1.9 JTD 16V (140 ps) '03
    Ex: Алфа Ромео 159, 2.4 JTDm (200+ ps) '07
    Alfa Romeo 146 ti

  2. #2
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Наскоро се наложи да сменя акумулатора. Новият е АЦ Делко. Със смяната ми излезе почти 200 лв. във Вантотрейд. Засега нямам проблеми. За Русе не знам откъде, но БГ акумулатор не бих сложил. Електрониката се шашка лесно от промени в напрежението и почват да светят едни лампи... Даже си беше забравила настройките на ГИ.

  3. #3
    Запален алфист mll's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    312

    Default Re: Акумулатор, Русе - къде?

    Quote Originally Posted by SwappeR
    Та това е въпроса. Не я бях карал от 10 дена и тази вечер радостта ми от разходката се изпари набързо. Чудя се:
    1) Откъде да намеря акумулатор в Русе в събота, че утре цял ден съм на работа.
    2) По книжка какъв трябва да взема за 1.6 TS?
    А за марката още мисля - гледам, че доста хвалите българските. Може да пробвам как се представят в зимни условия.

    Edit: Колеги, за тези от вас, които се чудят какъв акумулатор (колко Ah) им трябва - намерих едно полезно PDF-че - цък
    колега/не казвам колежке/...с подобаващо уващение разбира се ...сещаш ли се що няма ного отговори.... ... ного е труден въпросът ти....пак казвам-с подобаващо уважение...
    156-2.4-JTD-99;
    156-2.4-JTD-SW-01;

  4. #4
    The curseD SwappeR's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Русе
    Age
    40
    Posts
    412

    Default

    Изключително труден. Просто се чудех къде са брадвите и къде да НЕ ходя. Намерих вече - Варта 60 Ач. С подобаващо уважение ти казвам, че всички тръгваме от нулата. Аз съм малко над нея.
    Ex: Алфа Ромео 156, 1.6 TS '98
    Ex: Алфа Ромео 156, 1.9 JTD 16V (140 ps) '03
    Ex: Алфа Ромео 159, 2.4 JTDm (200+ ps) '07
    Alfa Romeo 146 ti

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •