Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18

Thread: Значи едни могат други не.. ИЗВИНЯВАЙ КГБ!

  1. #1

    Default Значи едни могат други не.. ИЗВИНЯВАЙ КГБ!

    Значи може като е заключена тема да се пише в нея а... кво стана или за шефо на клуба мое....

    Петко казах ти става детски скандал.... просто искам да кажеш фактите а не да описваш гонката как си тръгвал па си го настигал.......... Ти дезенформираш хората първо че си участник в гонката и не е твоя работа да я коментираш.... ЗАПОМНИ ГО ТОВА!!! Второ си председател на УС на КАРБ и твоето мнение е миродавно.... така че не си този който може да коментира или аз... имаше достатъчно хора. Тва са си ясни правила като деня и нощта.

    Отностно колите ...... да ку ве то си е мое даже имам още едно дето няма да има такъв дизел дето да му скочи мой.... но почакай.....

    На Мъф колата я карах защото Мариана е ...... нямам думи за нея и ми я даде... и тя самата си беше там докато я карах.....

    Не се ядосвай.... казвал съм ти го много пъти и пак.... можеш да си пич и си но се задълбаваш във спорове с които другите се забавляват.

    Извинявай ако съм те обитил не съм целял това ти сам си се засрамил. Бъди човека който си когато сме били на четири очи..... Забрави че си ПРЕЗИДЕНТ един път и всичко ще се нареди...

    един съвет от вочек с опит в спорта.... научи се да се радваш на загубата като на един от факторите който води до победата. Без загуба няма да има победи....

    Сега ще напиша нещо за да се спре с говната:

    Колата ти е супер, казвал съм го и преди.... направена е по твий си вкус ок е. Върви подготвена е.... Но никога няма да говоря с лощо за нея и да злорадствам... ако искаш и би турбо я направи ДАНО!!!! и ще се радват всички....

    СТИГА С НЕГАТИВИЗМА. МИР!

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  2. #2

    Default

    Първо не знам кой е заключил темата...но явно е имало защо.

    Второ не виждам някъде да съм обиждал някой, за да ме обиждаш ти.

    Трето разбери се с Гиги, защо той ми е казал, че ти не искаш повече да се пуска с КуВето....Това си е ваш проблем. Само не си позволявай да обиждаш!

    4то моята гледна точка за гонката си я моя и ще си я напиша. Или ти очакваш да изсерете не знам си колко страници лайна и ние нищо да не пишеме. Освен това не знам защо реши, че гонките или състезанията не трябва да се коментират. Сподели твоето мнение с хората от Формула 1, да не дават прес-конференции след финала, как то и за всеки друг спорт.

    5то искам Гиги да напише как вървят колите "на горе" надявам се да е честен. Да видиме дали дезинформирам някой!

    6то Мерси за съвета. Тренирал съм доста години и индивидуални спортове, и колективни.

    Не на последно място. Нено не ме интересува дали колата ми е по-бърза или бавна от твоята или коята и да е друга кола. Аз си правя кефа с нея!!!

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  3. #3
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    Хора гонките ги правим да се кефим, а не след това да спорим и да има поводи за заяждане. Много ме дразни, като почете да се карате кое е по-добро - дизела или бензина. Нали са от една марка, просто трябва да им се наслаждаваме.....

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

  4. #4

    Default

    бе незнам ма нямаше модератор дето да не писа

    мисля, че нещата се наредиха.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by fnt
    Хора гонките ги правим да се кефим, а не след това да спорим и да има поводи за заяждане. Много ме дразни, като почете да се карате кое е по-добро - дизела или бензина. Нали са от една марка, просто трябва да им се наслаждаваме.....
    да бе ма като почнем да товарим другите марки ни моделират

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  6. #6
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Явно не можете да се спрете, добре че поне раздела вече е невидим за външни лица.
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  7. #7

    Default

    как така невидим ние като се караме тука посещаемоста на форума се вдига с около 300-500човека

    И сега какво търкали сме клавиатурата за нищо....язък

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    как така невидим ние като се караме тука посещаемоста на форума се вдига с около 300-500човека

    И сега какво търкали сме клавиатурата за нищо....язък

    което ме води до въпроса къде са рекламите на тунинг фирми и сервизи??????????????? кой менажира форума????

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  9. #9
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Такааааа я и аз да се включа с мойто виждане.
    Та при стартовете с Петко, още в началото му взимам старта незнам колко коли защото не виждам, после след около 60км някъде Петко има повече мощност и започва да ме настига леко, та "нагоре"върви по добре, но който е бил на финала може да каже колко е разликата, лошото е че нямаше по голямо разтояние та да видиме дали ще може да ме мине евентуално. И двете коли вървят доста добре според мен. Аз си направих яко кефа и който каквото ще да разправя даже и да бях паднал няма такъв кеф да се кара бърза БЕНЗИНОВА кола
    Другите стартове също бяха с достойни съперници и стана доста фън, мисля че за пореден път се видя как бега едно истинско QV

  10. #10
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    Quote Originally Posted by gigi
    мисля че за пореден път се видя как бега едно истинско QV
    Абе ГИГИ забрави да споменеш кой би на първите стартове и само без извинения от рода на ама аз такова, аз онакова

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

  11. #11
    Старши алфист AlfaRomeo's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Велико Търново
    Age
    35
    Posts
    933

    Default

    Спокойно е хора! Я спрете гонките до коледа,че на коледа стават чудеса !Вие ще се изпотрепите тука зарад некви простотии,карайте си колите и да сме живи и здрави всички те !
    Луд Съм МаМо пАрИтЕ нЕпоЗнаВаМ...


    EX`146 2.0 TD
    EX`146 2.0 16v TS

  12. #12
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Кажете ми като ви писне, ще я метна темата в коша...

  13. #13
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx
    Кажете ми като ви писне, ще я метна темата в коша...
    стига с тези кошчета, на който не му харесва да не чете тази тема

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

  14. #14
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    1 Ще оставя само твоето мнение спокойно.

    2 Това не е мястото на което да се решават лични спорове. Има ЛС, хората си имат и телефоните. Този раздел не се чете само от 10 човека, ами и от много улегнали хора, които дори не пишат във форума.

  15. #15
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by fnt
    Хора гонките ги правим да се кефим, а не след това да спорим и да има поводи за заяждане. Много ме дразни, като почете да се карате кое е по-добро - дизела или бензина. Нали са от една марка, просто трябва да им се наслаждаваме.....
    Най се кефя на такива спорове във форума дето хората изглежда , че ще се избият и после ги виждам как си пият заедно и си се смеят и кефят. Просто при постовете няма как да хванем интонацията и да знаем същността на отношенията на двама спорещи човека и понякога оставаме с грешни впечетления. Ама нали Ви казвам най -хубаво ми е да видя как после двама "врагове" от форума са си много добри приятели в живота. В крайна сметка - това е важно.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •