Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 80

Thread: Предезвеквам KGB на реванш с QV-то

  1. #61
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Гонката е на Бояна след срещата нали

    Айде и аз да участвам ама имам едно условие.
    ИСКАМ ДА КАРАМ ЧУЖДА КОЛА-щото вече съм окотвал една моя

    Гиги-145 QV - чуждо вече
    НЕО - 147 Селеспийд - чужда

    П.П.Пламен каза че ако Гиги иска може да върне дизеловата 156 -ца и да му я замени срещу една 156 2,0ТС даже и някой лев да му даде
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  2. #62
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    Ще идва ли някой от предизвиканите или ще се ....

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

  3. #63
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Ми може да я бартеросаме ама за 2.5 да речеме той баща ми ще се изкефи и без друго не го грее колко сипва а ти не се прай щото и ти каза че бензина по те кефи

  4. #64
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    Айде дайте да видим резултатите. Коментарите преди мача бяха доста да видим сега как ше е.
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

  5. #65
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    ще изчакам някои друг да каже какво стана, за да няма пристрастия

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

  6. #66
    Старши алфист AlfaRomeo's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Велико Търново
    Age
    35
    Posts
    933

    Default

    Quote Originally Posted by fnt
    ще изчакам някои друг да каже какво стана, за да няма пристрастия
    Недей,чака амм кажи да разбереме какво е станало...
    Луд Съм МаМо пАрИтЕ нЕпоЗнаВаМ...


    EX`146 2.0 TD
    EX`146 2.0 16v TS

  7. #67

    Default

    абе бих ги сичките и се покриха
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  8. #68

    Default

    някви момчета нещо бутаха тичаха един бензин минаваше много бързо и не го видях кой е даже

    П.С. забравих да снимам и имам само тези 3 снимки дет нямат връзка със спора амЪ....
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  9. #69

    Default

    НА мокрия асфалт пред НИМ Бояна....

    След 4 гонки на КуВе-то НЕО на Гиги....

    "Бате стига толкова ще го строшиме.." или нещо от сорта и спряха да се състезават.


    Първите две гонки бяха с Цвича.... 156 2.4жтд Алфа Росо...Две победи за Дизела....тука има оспорване ама да се оправят те.

    Две гонки с мене:

    КуВето ми взима на старта 2 коли и нещо...до като аз се опитвам да зацепа...от момента в който зацепат гумите, нещата за КуВето са обрачени и ако се бягахме на малко по-дълго разстояние от 300метра щях да сам пред него. Надявам се на доблеста на пилота на КуВето да потвърди как вървят колите "на горе".

    Понеже на това мокро време и със зимните ми гуми явно няма колата как да тръгне от старта като хората, предложих и лятащ старт.

    От летящ старт се опитахме да направиме две гонки, Първата аз бих...на втората имаше една тойота без фарове срещу нас в мъглата и провали гонката.

    Понеже имаше оспорване за гонката с летящия старт предложих на НЕО да пробваме колите пак....той ОТКАЗА...и ИЗБЯГА!!! Преди това не знам дали той отказа да даде на Гиги колата за дръпка на по-голямо растояние...или нещо друго стана.

    Поздравление за КуВето, въпреки, че ме би на мокрото, според мен колата върви по-зле от преди...съдейки по начина по-който я настигам на горе.

    Имаше и други гонки, но те бяха за кеф и аз не искам да коментирам резултатите от тях.

    @Нео и Гиги, живот и здраве ви чакам на пистата в Серес да видиме кой ще даде по-добро време на пистата...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  10. #70
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Ами

    1.146 ТИ/мойта/-145 Куве/бившото на Гиги/-0:2-първия път карах аз и паднах с кола и половина,втория кара Бобо защото на мен не ми хареса как върви колата и падна с по малко от 1 кола

    2.146 ТИ/мойта/-147 QVD/на Петко-0:2,и двата пъти ме би с малко

    Явно мойта толкова си може все пак е 1300 кг. а и си пролича че требе и шофер,а аз явно не ставам за гонки
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  11. #71

    Default

    Пропер, ти вместо да се правиш на фоторепортерка можеше да помогнеш да бутнете....

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  12. #72

    Default

    абе QV-то си беше днеска най-бързо....условията са еднакви за сички....
    156-цата на "fnt" също беше на ниво, но тяхната гонка май не беше баш гонка...знае ли се....така че не може да се брои за чист резултат.
    Виж селеспиида изостана доста от Петко....
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  13. #73
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Quote Originally Posted by Mury
    Ами

    1.146 ТИ/мойта/-145 Куве/бившото на Гиги/-0:2-първия път карах аз и паднах с кола и половина,втория кара Бобо защото на мен не ми хареса как върви колата и падна с по малко от 1 кола

    2.146 ТИ/мойта/-147 QVD/на Петко-0:2,и двата пъти ме би с малко

    Явно мойта толкова си може все пак е 1300 кг. а и си пролича че требе и шофер,а аз явно не ставам за гонки
    Е нали уж трябва да сте равни като коне Ти си с пъргав бензин...
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  14. #74

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx
    Изместваме темата на друго място.
    Със сигурност всички в този форум ако имаха възможност щяха да карат "истински бегачки", без да знам точното определение на тази дума.
    Но определено според мен тук има бегачки, защото не е нужно да края кола за стотици хиляди левове с 5.0 литров двигател и да спираш вечер пред Планет клуб. Бегачка е да караш А6 3.0 дизел и някаква Алфа 1.6 да те накара да се замислиш защо си дал 80 000лв за Ауди...

    или джип за 100 000

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  15. #75

    Default

    До Петко.....

    Мой човек сереш върху себе си защото имаше хора а има и заиси но те са да те затрупат накрая......

    Никога не съм отказвал гонка НИКОГА........ мили мой ку ве-то ти пръсна мега тунингованата кола и стана за срам и позор от една отремонтирана истинска алфа. е тва... а ти много добре знаеш че си тръгнахме и бързахме .... и в момента когато аз бегам ме спираш и викаш дай пак след като е можело да се пуснеш 10000000 пъти.... аз на Гиги му дадох колата да си якара като за последно колкото иска.... ТИ СИ ЛЪЖЕЦ.

    Е те тва е на години си бъди мъж и си признай как падаш........ нали ме би мен със селеспийда не мое само да биеш... ок велики тунингьоре.

    Нямам нищо против теб ама се оливаш и ме е яд защото колите аз си ги купувам аз си ги плащам и днеска ми идваш и ми викаш сега ми плати гумите.... е те тва кво е... сори ма повече с теб не ми се занимава отностно гонки.... тва твоето са само интриги... детски...

    не те ли е срам да правиш интрига между Цвятко и Гиги при положение че Гиги обучаваше компа на колата и внимаваш при стартовете с него...... нали знаеш че от писта и светофар дизелите бягат като дявол от тамян!!!

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •