Results 1 to 7 of 7

Thread: Прави номера

  1. #1
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default Прави номера

    Здравейте приятели! Значи имам следния проблем по някой път колата неще да запали.. пали от втория или третия път.Възможно ли е свещите да си заминават. И пак казвам че повечето пъти си пали отрас дори когато е и студена
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  2. #2
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Туин спарка и без свещи работи От осем свещи все от някъде има включване, проблема ти е друг, някой датчик се прай на модерен.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  3. #3
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    Ти знаеш ли направи ми впечатление че май винаги когато неще да запали свети жълто ключе на тъблото когато си загаси пали, то дали е някъв датчик и къде се намира и евентоално смяната му как става смисал дали ша ми е по силите..
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  4. #4
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Жълтото ключе мисля, че е чипа т.е. имобилайзера.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  5. #5
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Quote Originally Posted by TaNo
    Ти знаеш ли направи ми впечатление че май винаги когато неще да запали свети жълто ключе на тъблото когато си загаси пали, то дали е някъв датчик и къде се намира и евентоално смяната му как става смисал дали ша ми е по силите..
    Има една тема в раздела за 156/147 там един градски ни светна да дърпаме едни кабели и се пооправя тая работа с жълтото ключе май се казваше
    Проблем Imobilaiser
    или нещо такова
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  6. #6
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    Поиграх си с търсачката и попрочетах темичките за имобилайзера.. първо е писано да се видат клемите на акомулатора ако някоя не е затегната хубаво от тва можело да е проблема, а аз се сещам че го свалях и качвах и ги оставих малко хлабавки за по-лесно
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  7. #7
    Запален алфист aMoHuaK's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Добрич-TX
    Age
    35
    Posts
    206

    Default

    Ключето, което свети е имобилайзера(чип-а в ключа).. аз имах подобен проблем ама беше от релето за бензина..
    We Dont Drive FasT,We JusT Fly Slowly ! ! ! http://www.metacafe.com/watch/1027834
    ex Alfa 166 2.0 T.Spark ex Alfa 156 2.0 T.Spark, ex Alfa 156 1.8TS Ауди А4 Авант ТДИ, BMW 7, Ауди А6 Т и др

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •