Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16

Thread: Сервиз в старазагорска област?

  1. #1
    Запален алфист buldan's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    London
    Age
    48
    Posts
    107

    Default Сервиз в старазагорска област?

    Някой би ли ми казал за качествен сервиз в Казанлък, Ст. Загора или региона, където да си закарам алфата, да ми направят качественна диагностика, да сменя ремъци и консумативи и естествено ако има проблем - да бутнат, без да се ядосвам после че са ми направили други вреди. Знам че има адрес на сервиз в Ст.Загора и ще съм радостен ако някой сподели впечатленията си от него. Благодаря ви!
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16v Lusso 2007

  2. #2
    започва да се пристрастява kish4o's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    53

    Default

    да ти кажа честно в сервиза на алфа и фиат в Стара загора майсторите са като във всеки друг сервиз Само че там идва вече другото - $$$$$
    Цените им са доста завишени. Ако ходиш там първо провери за няколко места за чатите и тогава отиваи да ти ги сменят.ще ти дам един номер да звъннеш за частите за алфа -042/630065 - Аутопетролиум се казва магазина

    Proper
    пиши на кирилица колега!!!
    Alfa Romeo 156 - 2.4 JTD

  3. #3
    Запален алфист elenkov's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    284

    Default яя

    Quote Originally Posted by kish4o
    da ti kaja 4estno v serviza na alfa i fiat v stara zagora maistorite sa kato vyv vseki drug serviz Samo 4e tam idva ve4e drugoto - $$$$$
    Cenite im sa dosta zavisheni. Ako hodish tam pyrvo proveri za nqkolko mesta za 4atite i togava otivai da ti gi smenqt.shte ti dam edin nomer da zvynnesh za 4astite za alfa -042/630065 - Autopetrolium se kazva magazina

    Пиши на крилица . Прочети правилата на форума ..

    поздрави

  4. #4
    Запален алфист buldan's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    London
    Age
    48
    Posts
    107

    Default

    Quote Originally Posted by kish4o
    da ti kaja 4estno v serviza na alfa i fiat v stara zagora maistorite sa kato vyv vseki drug serviz Samo 4e tam idva ve4e drugoto - $$$$$
    Cenite im sa dosta zavisheni. Ako hodish tam pyrvo proveri za nqkolko mesta za 4atite i togava otivai da ti gi smenqt.shte ti dam edin nomer da zvynnesh za 4astite za alfa -042/630065 - Autopetrolium se kazva magazina
    Благодаря за инфото. Като за начало мисля само да сменя ремъците, филтрите и маслото, но все още се чудя къде да го направя. И следкато никой нищо не казва за Стара Загора - май ще трябва да отскоча до Пловдив и без това там имам доста познати, които смятам да посетя.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16v Lusso 2007

  5. #5
    Запален електроженист dakata's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Стара Загора-София
    Posts
    210

    Default

    Колега,аз си карах Алфата в този сервиз на диагностика и съм много доволен и няма да я закарам другаде щото първо софтуера на компа им е специално за Алфа... ,скъпи са само оригиналните части ако държиш да са такива иначе можеш да си поръчаш и по евтини,та според мен не се разхождай чак до Пловдив,ако те интересува още нещо кажи ще ти съдействам шефа на сервиза ми е приятел
    ALFA 166 2.0TS-хубавицата
    Fiat Ritmo 125TC ABARTH-нека силата на ABARTH бъде с теб
    PEUGEOT 206 1,4HDI(служебното) егати пауъра
    Дачия Логан 1.6 power injection-с ГАС

  6. #6
    Запален алфист buldan's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    London
    Age
    48
    Posts
    107

    Default

    Quote Originally Posted by dakata
    Колега,аз си карах Алфата в този сервиз на диагностика и съм много доволен и няма да я закарам другаде щото първо софтуера на компа им е специално за Алфа... ,скъпи са само оригиналните части ако държиш да са такива иначе можеш да си поръчаш и по евтини,та според мен не се разхождай чак до Пловдив,ако те интересува още нещо кажи ще ти съдействам шефа на сервиза ми е приятел
    Нали не ги препоръчваш само защото шефът им ти е приятел?
    Колко струва да кажем диагностиката? Смяна на ремъци?
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16v Lusso 2007

  7. #7
    Запален електроженист dakata's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Стара Загора-София
    Posts
    210

    Default

    точно за това ти ги препоръчвам,щото знам,че няма да те излъжат.Мисля,че диагностиката беше към 25лв,а ремъците незнам щото още не съм ги сменял
    ALFA 166 2.0TS-хубавицата
    Fiat Ritmo 125TC ABARTH-нека силата на ABARTH бъде с теб
    PEUGEOT 206 1,4HDI(служебното) егати пауъра
    Дачия Логан 1.6 power injection-с ГАС

  8. #8
    започва да се пристрастява kish4o's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    53

    Default

    Извинявам се това с кирилицата а относно за ремъците ами смянх преди една година и ангренажен ремък с двете ролки ми беше 270 лева с майсторлъка. Много ми се видяха ама дадох ги какво да правя. Та така а диагностиката наистина е 25 кинта. Дано да съм ти помогнал с тази информация
    Alfa Romeo 156 - 2.4 JTD

  9. #9
    Луд умора няма! nmushnikov's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    с. Боздуганово
    Age
    48
    Posts
    479

    Default

    здраевйте колеги! ако става дума за сервиза на "Примотек" в Стара Загора, аз съм много доволен от момчетата там. Винаги са отзивчиви и в магазина, и в сервиза. аз съм им редовен клиент там още откакто са отворили, познаваме се вече с тях. а относно магазина на Аутопетролиум - не съм доволен от тях още откакто имах Типо, то беше отдавна. Утре влизам в сервиза за смяна на долен носач , който обаче си купих от Пловдив (на Ас Метал - 150 лв.). Надявам се пак да се справят добре. А относно ценоте им - все пак не са квартален гараж, а и не мисля, че взимат по-скъпо от други сервизи в града (тествано е), а съм обиколил доста с тази кола. Там поне ще ти кажат дали могат да се справят или не, докато другаде могат да искт да се учат на твоята кола. Ако ви трябват телефоноте им, само кажете, а може и да ви заведа
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 16V 114 kW + LPG Tartarini - бившата и непрежалима

    Fiat Multipla 1.9jtd 110 hp. - м'глата, вече с полиуретан.

  10. #10

    Default Re: Сервиз в старазагорска област?

    Quote Originally Posted by buldan
    Някой би ли ми казал за качествен сервиз в Казанлък, Ст. Загора или региона, където да си закарам алфата, да ми направят качественна диагностика, да сменя ремъци и консумативи и естествено ако има проблем - да бутнат, без да се ядосвам после че са ми направили други вреди. Знам че има адрес на сервиз в Ст.Загора и ще съм радостен ако някой сподели впечатленията си от него. Благодаря ви!
    намесвам се тъй като смя да кажя, че съм запознат с доста сервизи а и съм наполовина от Казанлък. Брат повярвай за тия манипулации ще ти излезе по-ефтино да се разходиш до Бобо в Екстрийм Тунинг и ще си спокоен. Странно но е истина. Аз колите си ги карам от Бургас там. Па на теб ти е близо... тъкмо ще дойдеш по Ботевградско шосе.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  11. #11

    Default

    В Стара Загора на пътя за летището има магазин на Фиат/Алфа, мисля и сервиз...това е официален представител, ако не се лъжа.

    Пробвай там.

    Ако ти се разкарва чак до София, може да посетиш АутоИталия официалния представител на Алфа или ВантоТрейд, който също се официален сервиз според книжката на Алфа Ромео.

    Във ВантоТрейд може да ти съдействаме да ти обърнат специално внимание.

    Ако имаш допълнителни въпроси казвай

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  12. #12
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Stara Zagora/Plovdiv
    Posts
    11

    Default Никога в сервиза на Фиат в Стара Загора

    Обслужването е ужасно!!! Отидох за втори път да сменя маслото си там, повече няма да ида. Продават части на които не пише даже произхода. Не разбирам мн мн от автомобили за това ползвам други хора с мен. Също нямаха едни медни дифтонги които се ползват за масления филтър, марзеше ги да идат и да купят и ми сложиха старата. Да не говорим, че до сега като ида и съм единствената италянска кола там, имах също чуството , че за пръв път в живота си виждат алфа, половин час се извъртат за да махнат долната кора предполагам че Мушников е ходил когато е имало компетентни майстори и ги е нямало при моето посещение. Ако не си намерил още добър майстор мога да ти препоръчам един, според мен е доста надежден, пиши едно Л.С.
    Alfa 156 1.6 TS

  13. #13

    Default Re: Никога в сервиза на Фиат в Стара Загора

    Quote Originally Posted by stefan156
    Обслужването е ужасно!!! Отидох за втори път да сменя маслото си там, повече няма да ида. Продават части на които не пише даже произхода. Не разбирам мн мн от автомобили за това ползвам други хора с мен. Също нямаха едни медни дифтонги които се ползват за масления филтър, марзеше ги да идат и да купят и ми сложиха старата. Да не говорим, че до сега като ида и съм единствената италянска кола там, имах също чуството , че за пръв път в живота си виждат алфа, половин час се извъртат за да махнат долната кора предполагам че Мушников е ходил когато е имало компетентни майстори и ги е нямало при моето посещение. Ако не си намерил още добър майстор мога да ти препоръчам един, според мен е доста надежден, пиши едно Л.С.
    Това за кой става на въпрос?Кой сервиз тоест?

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  14. #14
    Луд умора няма! nmushnikov's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    с. Боздуганово
    Age
    48
    Posts
    479

    Default

    вчера си взех колата от там - сменях долен носач и правиха стабилизиращата щанга, отново не ме подведоха. досега не съм имал проблемите на Стефан156, а може би е трябвало да настояваш да ти я сменят( дифтонгата) става дума за сервиза на Примотек в Кольо Ганчев, срерщу бензиностанция Зара.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 16V 114 kW + LPG Tartarini - бившата и непрежалима

    Fiat Multipla 1.9jtd 110 hp. - м'глата, вече с полиуретан.

  15. #15
    започва да се пристрастява kish4o's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    53

    Default

    Те свестни момчетата там, ама май наистина малко ги домързява иначе стабиляги
    Alfa Romeo 156 - 2.4 JTD

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •