Results 1 to 6 of 6

Thread: User's Manual

  1. #1
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default User's Manual

    В колата са ми останали някакви книжки, обаче точно ръководството за експлоатация липсва. Попрегледах грубо PDF-ите в техническия раздел и разни други в нета, но са все за ремонт и не намирам това, което ми трябва (може да съм го пропуснал, де). А ми трябват неща като описание на индикаторите на таблото например (да знам кога да се шашкам) и въобще това, което един културен юзър е добре да знае
    (след седмица притежание я докарах до принципа "Когато нищо друго не дава резултат, прочети инструкцията" :-\\)
    F1 pls!

    p.s. Колата е с "новото" купе (а май и ел-система и табло), но със "стария" двигател, та евентуално ще трябва да боравя с две докиментации...

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  2. #2
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    нещо такова ли търсиш?

    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  3. #3
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    онзи ден докато висех в сервиза на аутоиталия приятно ме изненада факта, че имат в наличност като резервна част точно тези книжки за потребителя
    видях че имат за пунто и брава, за 155-ца със сигурност нямат в наличност(защото не са продавали такива модели), но можеш да си поръчаш ако искаш да имаш

    инак аз имам една в повече в къщи но е за моделите '93г.
    давам я за разглеждане и четене, че нещо все си мисля да си купя балтон за копчето
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  4. #4
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default

    Quote Originally Posted by turtey
    нещо такова ли търсиш?
    Именно (както и подобни нему) Само че да пише и коя лампа за какво е и какви мерки предполага. На мен примерно ми премигва чат-пат тази с ... ъъъ... дюза?...(петата от дясно на ляво в хоризонталната група).


    Quote Originally Posted by hf hpe
    ...инак аз имам една в повече в къщи но е за моделите '93г.
    давам я за разглеждане и четене...
    Мерси, ще го имам предвид. Същевременно ще опитам да погледна някоя 16V по-отблизо, за да преценя кое е еднакво и кое - различно и съответно - кое в коя книжка да чета :-\\

    offtopic: Бре вие агнета не ядете ли? Аз бях решил, че всички вече са запразнили и ще получа отговор чак в понеделник, а трезвен такъв - към сряда )

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  5. #5
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default usso di manutenzione

    Дали имат за 164,че мойто е на конски език?
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  6. #6
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Bass твоето табло трябва да е като това, което е постнал Търтея Моделът ти мисля, че беше Silverstone затова е новото купе с 8V Разликата между тези преди 1995 и тези след е много малка и главно се изразява в 16V моторите и серийно вграждане на някои неща като AIRBag Ето тук може да видиш и каква е разликата: http://www.alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=1583
    А лампата с дюзата не е хубаво, че свети Ходил ли си на диагностика

    p.s. А Virusalfa да учи конски език, за да няма проблем с книжката

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •