Здравейте. От скоро и аз се присъединих към шофьорите на Alfa Romeo. Колицата е 146 1.4 TS и успя да ме заплени За съжаление първият ми пост е свързан с проблем.Като цяло съм доволен от колата, но от известно време забелязах, че инерцията никаква я нама и при опит за потегляне на по-ниски обороти направо спира.Проблемът се оказа в предна дясна спирачка.Дискът заграваше до безобразие.Свалих гумата разголбих апарата, почистих го, но буталото беше блокирало.По никакъв начин не можех да го върна.Помъчих се малко и го поосвободих, като се молех след това раздвижване което му направих да спася нещата, но уви след 3-4 карания отново блокира.И тук идват моите въпроси.Разбрах, че буталото било на винт.Като за начало правилно ли съм разбрал? И ако да, то как се вади? Чрез вътрене (защото ми се стори че във вдин manual който гледах за 145 май се използва специален ключ?) или чрез напомпване на спирачката докато излезне? И ако всичко е така като си го мисля то би трябвало да се продава резервен кит с буталото и гумичките, нали така? А и ако можете да ми споменете ниакаква приблизителна цена, цена няма да имате......ама хайде да не ставам нахален от самото начало Предварително благодаря!