Results 1 to 7 of 7

Thread: Един важен въпрос?

  1. #1
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default Един важен въпрос?

    Братя,сутрин като си запаля колата пуши синя мъгла и след това спира като загрее,и често като е студена ми тропа единия повдигач?

    2.Като подам плавно газ мотора се развърта нормално,но като натисна по рязко почти на 50%от хода на педала в първия момент заглъхва задавя се и след това наема?!

    Моля ви дайте съвети,защото тоа което си мисля аз маи е лоша работа!Много благодаря!

    Колата е 33 1.4Имола!
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  2. #2
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    бензин си нали?
    за синята мъгла си гори масло
    а за давенето иди на реглаж - трябва да могат да го оправят
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  3. #3
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    Quote Originally Posted by turtey
    бензин си нали?
    за синята мъгла си гори масло
    а за давенето иди на реглаж - трябва да могат да го оправят

    za sinjata magla mai sa gumichki ako imash takiva , ako li ne vodachite
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  4. #4

    Default

    hmmmm lo6o 6tom na studena ti gori maslo tva sa segmenti...prosto dokato ne e zagrqla kolata segmentniq prosvet sprqmo butalo i cilindyr e po golqm i puska malko maslo......posle kato zagree materiala se raz6irqva i vsi4ko e ok..... ima variant i da sa gumi4ki na glapanite samo 4e trbva da napravi6 edin eksperiment:
    uskorqva6 do 5-6k rpm posle rqzko puska6 gazta ...taka dvigatelq raboti zadravo na vakuum i ako ima izhabeni gumi4ki 6te smu4e maslo ottam
    posle pak dai gaz i gledai kakvo stava .... ako zadimi sivo sinio->zna4i sa gumi4ki i voda4i na klapani...... dano ne ne6to seriozno

  5. #5
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default

    И аз си мислех за водачи и сегменти!Дей....а тоя педал предишния собственик е бил ебати некадърното копеле,ми юркай,юркай ама не душманската бе копелдак!И не само тва трябваше ми 1 месец за да я доведа в приличен вид,кабели,мръсотии,......мамка ви некадърна европейска!

    п.с. Извинете ме но си изкарах яда по този начин! А възможно ли е да е от маслото щото е минерално 15W40,МОЯ ГРЕШКА НО НАЛИ СЕГА Е ПО ТОПЛО МАМКА МУ!!!)

    A,забравих да ви кажа,не винаги пропушва един път изпуши два пъти не?!?!?!?!?!?Да неби да има мизерии в бензина нафти и тн....?Моля спделете щото ми изпуши главата,а и като я гелдам горката как се мъчи все едно аз пуша сини мъгли
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  6. #6
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Като си сложиш селениа пак опитай според мен проблема ти е в повдигачите от грозното масло пониакога запушват и за тва от време на време го прави смени маслото промии двигателя и ще видим. Аз като я форсирах колата си беше идеална има ли промяна от тогава?
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  7. #7
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default

    Не братле така си е,ма тогава ме беше срам да кажа какво прай! Днеска си взимам масалце и пробвам!
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •