Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16

Thread: Направих си резервен ключ без мастър

  1. #1
    Безвъзвратно пристрастен
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Пловдив
    Age
    36
    Posts
    50

    Default Направих си резервен ключ без мастър

    Като купихме колата преди време ни я продадоха само с един ключ, и от динекспрес ни казаха доста големи суми за поръчване първо на мастър ключ, и едва тогава чрез него да се обучи резервен ключ, за който също трябваше да се заделят доста пари, затова бяхме взели решението просто много да си пазим единствения ключ Но в нашия блок направиха ключарко ателие, в което могат да направят копие на ключа, като свалят кода от ключа и го записват в новия. Това ни струваше 80 лева, което е доста по-добре от другия вариянт За съжаление обаче се получи само с ключа на 146-цата а за 156-цата машината която сваля кода давала някаква грешка, че бил криптиран и трябвало да се сваля компа на колата и общо взето щяло да излезне пак толкова пари колкото ако си поръчаме оригиналните ключове...
    00' Alfa Romeo 156 2.4 JTD 136 к.с.
    97' Alfa Romeo 156 1.8 TS 144 к.с.
    ex. 95' Alfa Romeo 155 2.0 TS 150 к.с.; 97' Alfa Romeo 146 1.4 TS 103 к.с.; 95' FIAT TIPO "Mania" 1.6 i.e. 75 к.с.

  2. #2

    Default

    Това е съвсем нормална процедура. И аз съм така.
    Трябваше да погледнеш по стари постове тук из Форума на "Алексиус" ако не греша... той има ателие на бул.Стамболийски и дава дори доста по-ниска цена (50лв дори отдолу май малко можеше) за хора от тука. Последно преди лятото съм питал все пак за моята кола. Пращал съм хора и са много доволни..аз също. Той е един от доста добрите в София!
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  3. #3
    Запален алфист ALFA155Ts's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Бургас
    Posts
    443

    Default

    много сладко ключе е станало ако беше мое щях да си го сложа под възглавницата да си спя с него
    Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - няма я вече
    Alfa Romeo 155 1,8 8v T.spark - няма я вече
    Alfa Romeo 145 1.4 16v
    BMW 520i E39

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    41

    Default

    В Бриколаж са по 70лв и машината му копира без проблем.
    146 1.4T.S. 98 бивша

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by proper
    Това е съвсем нормална процедура. И аз съм така.
    Трябваше да погледнеш по стари постове тук из Форума на "Алексиус" ако не греша... той има ателие на бул.Стамболийски и дава дори доста по-ниска цена (50лв дори отдолу май малко можеше) за хора от тука. Последно преди лятото съм питал все пак за моята кола. Пращал съм хора и са много доволни..аз също. Той е един от доста добрите в София!
    къде по точно на Стамболийски, че и аз трябва да си вадя резервен
    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer, 1996г

  6. #6
    Младши алфист milanfan's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Варна
    Posts
    10

    Default

    Във Варна някой колега знае ли къде могат да ми направят втори ключ за 156-1999г. ,че и аз сам само с един и ми прави проблеми
    Alfa156 1.9JTD 1999
    гр.Варна

  7. #7
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Varna
    Posts
    31

    Default

    Quote Originally Posted by z0ro
    Във Варна някой колега знае ли къде могат да ми направят втори ключ за 156-1999г. ,че и аз сам само с един и ми прави проблеми
    колега мога да те пратя на едно място,където може да ти го направят!!!
    Mercedes Benz E200
    146 1.9 TD

  8. #8
    Младши алфист milanfan's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Варна
    Posts
    10

    Default

    Quote Originally Posted by chokos
    Quote Originally Posted by z0ro
    Във Варна някой колега знае ли къде могат да ми направят втори ключ за 156-1999г. ,че и аз сам само с един и ми прави проблеми
    колега мога да те пратя на едно място,където може да ти го направят!!!
    къде е това място колега и знаеш ли колко ше ми струва приблизително
    Alfa156 1.9JTD 1999
    гр.Варна

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    46

    Default

    колега, мога да те пратя на едно място
    - о! така ли?
    - да!
    - нима?
    -а нима не?
    - ха дано!
    -дано кое?

    кефи ли ви тоя разговор? ми аз ако знаех ключара май щях да ти дам адреса без да се налага 4 редова комуникация... но явно някои така се самозадоволяват откъм себевисочаисша форма.... успех с фукльовците из форума!
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD '99

  10. #10
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Varna
    Posts
    31

    Default

    Принципо за моята кола(146) ми казаха че е около 60лв. всичко,така че предполагам че на твоята няма да е много повече,а това място се намира от полиграфията посока колхозния пазар по улица Крака като движиш на светофара заставаш за направо но там патя нали се раздвоява,хващаш дясното разделение и броиш на третата пресечка завиваш на дясно,ще видиш едно гаражче където правят аларми а точния адрес е ул"Дрин"1 или 2 пада се пог кольозния!!!
    Mercedes Benz E200
    146 1.9 TD

  11. #11

    Default

    А има ли колеги от Ямбол, които да ме насочат къде мога да си направя резервен ключ,че съм само с един и то счупен

    Сорри сега видях че съм се нахакал при 145\6 -те ама влязох от препратка в гугъл и не погледнах раздела. Колата е от подписа,годината е 97
    Last edited by danniel; 11-03-2010 at 15:39.
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  12. #12
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    38

    Default ключове

    има разлика на моделите ключове едните са по лесно се правят и са по евтини
    другите са по скъпи и трябва и колата да е там -не се клонират
    РЕКЛАМАТА В ПОДПИСИТЕ Е ЗАБРАНЕНА!

  13. #13

    Default

    в дружба 1 на кооп пазар има автоключар ключовете за алфа 145,146, бяха на 45 лв с чипа правят всякакви авто ключове на добра цена
    Last edited by kluch; 08-11-2010 at 17:49.

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by kluch View Post
    в дружба 1 на кооп пазар има автоключар ключовете за алфа 145,146, бяха на 45 лв с чипа правят всякакви авто ключове на добра цена
    ОК, но с кой код са по 45 лева? Че и на мен наскоро един ключар ми обясняваше как за толкова ще го направи, но се оказа че си мисли за по-стария ключ...

  15. #15
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Rousse
    Posts
    4

    Default

    здравеите колеги , някои може ли да ми препоръча от Русе къде да отида да ми направят резервен ключ за 156 2001 на по добра цена че като питах ми казаха за някви 120 лева !

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •