Results 1 to 5 of 5

Thread: 156 1.9JTD цена

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София село
    Posts
    59

    Default 156 1.9JTD цена

    Един въпрос 156 1.9JTD 2003 септември с вътрешния фасе лифт как вървят цените
    Алфа 156 1.9JTD 2003

  2. #2
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Около и под 20к лв. Зависи от екземпляра. То май на тях mjet не им слагаха
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София
    Posts
    49

    Default

    Ще се намеся малко в темата.Та значи харесах си енда точно такава .Ето я http://mobile.de/SIDbPYkn0O9eiFqO3YlQ08 ... 1275732804

    Много ме е зарибила и се чудя как да си я взема,защото е в Чехия.Та намерих един познат, който има познат и тнт,който се обади и са му казали че цената е без ддс,което е 19%(за жалост с това ддс ми излиза извън бюджета).Та въпросът ми е ,какво по дяволите е това ддс(на обявата пише Export price еди к'во си).Има ли вариант това ддс да е само ако я купуваш за в Чехия или просто нема как да го избегна?
    Ex '97 Alfa Romeo 146 1.6 Twin Spark
    147 1.9JTD

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by Stello
    Ще се намеся малко в темата.Та значи харесах си енда точно такава .Ето я http://mobile.de/SIDbPYkn0O9eiFqO3YlQ08 ... 1275732804

    Много ме е зарибила и се чудя как да си я взема,защото е в Чехия.Та намерих един познат, който има познат и тнт,който се обади и са му казали че цената е без ддс,което е 19%(за жалост с това ддс ми излиза извън бюджета).Та въпросът ми е ,какво по дяволите е това ддс(на обявата пише Export price еди к'во си).Има ли вариант това ддс да е само ако я купуваш за в Чехия или просто нема как да го избегна?
    Export price -ще рече следното:Когато копуваш някаква стока от дадена страна без значение дали кола ,камион, телевизор или слунчеви очила на границата или по точно на митницата се обиавява дадената стока и фактура кум нея и ти врущат стоиноста на неиното ДДС суответсващо на някакав процент в случея 19%.Обаче след това трябва да си платиш ДДС на страната в която вкарваш стоката. Не сум сигурен обаче как соиат нещата с членството ни в ЕС

    Alfa 156 2.0ts НЯМА Я ВЕЧЕ, Alfa 145 1.6 Boxer И НЕЯ, Alfa 145 1.6ts И НЕЯ

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София
    Posts
    49

    Default

    Благодаря ти,само че явно съм малко недосетлив.Според това което каза на границата ще ми върнат ддс-то и после ще го платя пак в България ли?
    Ex '97 Alfa Romeo 146 1.6 Twin Spark
    147 1.9JTD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •