Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 50

Thread: Полезно!Удряна или не-как се познава?

  1. #31
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    125

    Default

    хм, никак не е хубаво ...значи не е нормално
    приятел, ти и аз май никога няма да си вземем алфа, при това избиране

  2. #32
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    това с таблото си е така оригинално !Тази снима е на чисто нова кола и ако се снима отстрани със светкавица пак ще изпъкне синьото !
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  3. #33
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    125

    Default

    JACCOMO, нали виждаш кво държа под ника ...за твоето да, ама за другите снимки дето се показаха не е светкавичка май

  4. #34
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    и как ще обесниш тогава че на 99% от алфите точно тази кора е синя ако не е оригиналната ? Защото тази кора няма ношо общо с удари ербези и т.н..... ако ще да стане на сандвич това ще е последния засегнат елемент в колата !Плюс това може да си падаш по фотоапарати но и аз доста съм работил с тях и знам как изпъкват незабележимите неща при светкавицата !
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  5. #35
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    125

    Default

    ...ми незнам, аз тия 99% сини кори не бях ги забелязал досега, сега ще ги гледам и тях...освен цвета, гледам че и структурата е друга
    ...впрочем аз се заглеждам само по новия интериор, може би там няма такова нещо

  6. #36
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    еми нормално е все пак таблото е от различе материал.... но както вече казах това се забелязва на снимка или ако го погледнеш отстрани.... иначе не!
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  7. #37
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    125

    Default

    ...на новия интериор си е направо различна пластмасата

  8. #38
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    436

    Default

    Е вие ако продължавате така верно никога няма да си намерите автомобили

    Човек като купува кола която е била карана преди трябва да прави компромиси с едно или друго не6то

    Ако не ви се правят компромиси отивате в магазина където се продават чисто нови вадите $$$ и нямате грижи с пластмаси, брони,фарове,решетки и др.
    EX 156 1.6 TS

  9. #39

    Default

    Quote Originally Posted by DJraceman
    Е вие ако продължавате така верно никога няма да си намерите автомобили

    Човек като купува кола която е била карана преди трябва да прави компромиси с едно или друго не6то

    Ако не ви се правят компромиси отивате в магазина където се продават чисто нови вадите $$$ и нямате грижи с пластмаси, брони,фарове,решетки и др.
    Ще си купим спокойно или поне аз ще си купя.Какво лошо има да обсъждаме?Просто споделяме мнения.По-добре да се посъветваш с някой когато ще купуваш кола Особено на старо.

    Alfa 156 2.0ts НЯМА Я ВЕЧЕ, Alfa 145 1.6 Boxer И НЕЯ, Alfa 145 1.6ts И НЕЯ

  10. #40
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    436

    Default

    Аз не казах да си купувате коли от магазина...
    Аз просто исках да кажа ,че когато се купува кола която не е нова трябва да се правят КОМПРОМИСИ давам пример: ако всичко и е наред отвън и по двигателя това,че вътре парчето е друг цвят не е толкова важно или някви милиметри разминаване на бронята което може и да е от лек козметичен удар или натиск появил се при паркиране
    EX 156 1.6 TS

  11. #41

    Default

    Quote Originally Posted by DJraceman
    Аз не казах да си купувате коли от магазина...
    Аз просто исках да кажа ,че когато се купува кола която не е нова трябва да се правят КОМПРОМИСИ давам пример: ако всичко и е наред отвън и по двигателя това,че вътре парчето е друг цвят не е толкова важно или някви милиметри разминаване на бронята което може и да е от лек козметичен удар или натиск появил се при паркиране
    Вярно е че трябва да се правят компромиси но е по-добре ако се намалят до минимум

    Alfa 156 2.0ts НЯМА Я ВЕЧЕ, Alfa 145 1.6 Boxer И НЕЯ, Alfa 145 1.6ts И НЕЯ

  12. #42

    Default

    Още нещто което е плюс при покупка -ако автомобила е с оригинални за модела джанти или тасове.
    Примерно тези:

    Alfa 156 2.0ts НЯМА Я ВЕЧЕ, Alfa 145 1.6 Boxer И НЕЯ, Alfa 145 1.6ts И НЕЯ

  13. #43
    жена зад волана mim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    1,142

    Default

    много хора сменят джантите, само защото искат по-големи, или щото се кефят на на спици вместо на шайби, или щото искат лети вместо железните с тасове (аз също си взех други джанти)

    това пак не означава каквото и да било
    Ако парите ти стигат, значи нямаш въображение.
    AR 156, 1.6 TSpark 2000г на метан - R.I.P.

  14. #44

    Default

    Quote Originally Posted by mim
    много хора сменят джантите, само защото искат по-големи, или щото се кефят на на спици вместо на шайби, или щото искат лети вместо железните с тасове (аз също си взех други джанти)
    Това е виярно. Но когато някои си купува кола на старо в много от слу4айте предпо4ита тя да е с оригиналната си визия и да е афтенти4на.Защото подобрения от сорта: спойлери, раздути калници, големи гуми ,яка музика и т.н.Предполагат 4е предишния собцтвеник е фен на високите скорости и убороти. Има и слу4ай които правят изклю4ение разбира се!

    Alfa 156 2.0ts НЯМА Я ВЕЧЕ, Alfa 145 1.6 Boxer И НЕЯ, Alfa 145 1.6ts И НЕЯ

  15. #45
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    436

    Default

    mim е права много хора искат да сменят оригиналбите тасове или джанти за да добие тяхната кола някаква индивидуалност а за споилерите не е вярно както сам каза има изключения, хората просто са решили да бъдат индивидуалисти
    EX 156 1.6 TS

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •