Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 121 to 127 of 127

Thread: ЗИМНИ ГУМИ

  1. #121
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by srt View Post
    Колеги някой от вас има ли впечатления от "LASSA Snoways ERA" размер 185/60/14? Намират се по 90лв. бройката. http://www.snowaysera.com/en/.
    Изглежда добра гума, но на реклама съм свикнал да не вярвам.
    Алфа-та се държеше добре стях
    До момента, от всички гуми които съм карал, най-доволен съм от Вредщайн Сноутрак 2. Дебика също съм карал и не е лоша гума за парите си. Най-скапата зимна гума, която съм търкалял до момента е Пирели Карвинг, на служебната ми кола. Няма по-голяма шейна от тях На сухо са трепач, но все пак е зимна гума Не знам дали не са объркали смеските за тази

  2. #122
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    И аз съм с вредщаин и горещо ги препоръчвам на всеки...
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  3. #123
    La meccanica d'emozioni Член на клуба Hristo_156's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София - Гео Милев
    Age
    55
    Posts
    330

    Default

    Аз пък горещо препоръчвам Dunlop Wintersport M3. онзи ден излезнах от подземния си гараж с денивелация 3 метра и наклон от 10 % без дори грам приплъзване по заснежения и заледен бетон и без засилка. Гумите са чисто нови на 700 км - 185/65/15 88T. Абе марката си е марка. Вижте тестовете на тази гума.
    '98 Alfa Romeo 156 1,8 16V Twin Spark


  4. #124
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    998

    Default

    Аз си взех Nokian WR G2 от Диана, на сухо и мокро са екстра. На сняг не съм тествал, но си имам едно наум, щото са всесезонни с профил зимни.
    Иначе в Германия нарочно зяпах полицаите с какви зимни карат - Дънлоп, Континентал и Вредещайн. Евтинджоси никой не употребява.
    ex
    147Q2
    300bhp/606nm
    Gtb2260, fmic, ss exhaust, Eibach springs & anti-roll bars

  5. #125
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Bourgas
    Posts
    262

    Default

    Със зимен Барум поларис 2 съм имал проблеми само на лед. Най-доброто от евтините гуми. Малко шумни наистина, но все пак това е зимна гума. Сигурен съм, че никой няма да се оплаче. На сняг дърпат яко.
    146 1.6 TS 01.97

  6. #126
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    И аз съм с nokian wr g2 пробвах ги и на сняг- чудесно сцепление. Мен ми е чудно защо в някой сайтове ги дават като все сезонни а, в други като зимни гуми.
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

  7. #127
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Ъпдейт от мене - по Коледа навъртях към 700км най-вече в Северна БГ,с минаване през Шипка, и по доста заледени и заснежени (макар и леко) пътища - Vredestein Wintertrac са гумите,и макар и доста широчки като за зимни (205...), се държаха невероятно добре!
    А както написах и в предния ми пост - Dunlop Winter Sport са невероятни за нашите условия - съжалявам че не можах да си намеря пак такива !
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •