Results 1 to 5 of 5

Thread: Проблем с превключване на скоростите

  1. #1

    Default Проблем с превключване на скоростите

    Колеги, моля за вашето мнение по дадения въпрос.
    Много трудно включвам на първа и задна скорост.Чува се страхотно гъргорене,затова първо включвам на втора и след това на първа и тогава нямам проблеми.
    Предполагам, че изпуска някои от двете амбриажни помпи.
    Имате ли представа коя може да бъде, при положение ,че не се губи никаква спирачна течност.

  2. #2
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    922

    Default Re: Проблем с превключване на скоростите

    Quote Originally Posted by Георги Савов
    Колеги, моля за вашето мнение по дадения въпрос.
    Много трудно включвам на първа и задна скорост.Чува се страхотно гъргорене,затова първо включвам на втора и след това на първа и тогава нямам проблеми.
    Предполагам, че изпуска някои от двете амбриажни помпи.
    Имате ли представа коя може да бъде, при положение ,че не се губи никаква спирачна течност.
    :Решението на проблема го знаеш,тоест знаеш къде работя Трябва ремонт на скоростите или смяна
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  3. #3
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default Re: Проблем с превключване на скоростите

    Quote Originally Posted by Георги Савов
    Колеги, моля за вашето мнение по дадения въпрос.
    Много трудно включвам на първа и задна скорост.Чува се страхотно гъргорене,затова първо включвам на втора и след това на първа и тогава нямам проблеми.
    Предполагам, че изпуска някои от двете амбриажни помпи.
    Имате ли представа коя може да бъде, при положение ,че не се губи никаква спирачна течност.
    погледни тези теми,сигурен съм че ще ти помогнат и едно съветче, първо потърси дали има теми по даденият въпрос(за почти всички проблеми има доста писано)

    http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=9540

    http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=6540

  4. #4
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Перник
    Posts
    3

    Default

    Здравейте и от мен след смиана на съединител и при мен се получи същото докато в един момент не включи задна и там си и остана оправи се с нови скорости (втора употреба) Така че карай я на майстор по от рано преди да е станала по голиама беля.
    Alfa Romeo 33 SW 1.7i

  5. #5

    Default

    Искам да благодария на колегите за съветите, но проблема се оказа доста по-лесен.
    За първи път ми се случва да ми сложат дефектна резервна част, а именно притискателен диск.Частта беше закупена миналата година от Александър ауто.Дискът беше изяден във вътрешната си част ужасно,без никакво логично обяснение.Феродовият диск е абсолютно здрав,но го смених за всеки случай.
    Сега работи идеано.Надявам се този път всичко да е наред.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •