Results 1 to 3 of 3

Thread: проблем при изключена скорост

  1. #1
    Black Shadow trouble's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Сливен
    Age
    45
    Posts
    1,155

    Default проблем при изключена скорост

    Здравейте колеги...Изчетох всичко за тракането и не намерих отговор на моя въпрос, затова преди да отида в сервиз все пак ще се допитам до вас във форума. Повече мнение, по-голяма вероятност за оправяне на проблема. А той е следният:
    При движение на прав път и при завои, когато колата не е на скорост или просто не подвам газ, нещо отдясно отдолу трака, не мога да определя точно от къде, но е сякаш някъде под колата. Или от гумите не знам. Като натисна педала на газта и спра да хлопа, като го пусна почва да хлопа. Като спирам също не хлопа. Гума ли е разхлабена, гърнето ли тропа. През дупки като минавам нищо не тропа....В Сливен понеже не знам дали има добри сервизи, затова се допитвам до вас преди това....
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '00 Черната Сянка
    Fiat Brava 1.6 16V ELX '97

    Fiat Brava 1.4 12V SX '98 - ex

  2. #2
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    здрзасти колега - ако искаш мини в понеделник да я огледаме да видим от къде тропа
    магазина за климатична и аудио техника в дебоя - срещу тернопол
    там съм целия ден - и да видим и да не видим нищо ще те пратя при някой да я оправи
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  3. #3
    Black Shadow trouble's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Сливен
    Age
    45
    Posts
    1,155

    Default

    Quote Originally Posted by Sergey_gigov
    здрзасти колега - ако искаш мини в понеделник да я огледаме да видим от къде тропа
    магазина за климатична и аудио техника в дебоя - срещу тернопол
    там съм целия ден - и да видим и да не видим нищо ще те пратя при някой да я оправи
    Ако мога ще мина, но не знам кой да търся там...
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '00 Черната Сянка
    Fiat Brava 1.6 16V ELX '97

    Fiat Brava 1.4 12V SX '98 - ex

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •