Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 57

Thread: озвучаване в 156

  1. #31
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    120

    Default

    Quote Originally Posted by bager
    Нова кора ли са ти правили? Нещо не разирам добре от снимката. При мен не беше така. Може ли да направиш снимки и отвътре, ако не е проблем, разбира се.
    да наравиха нова кора за подложка на която да хванат колоните.
    Повечето 156 имат една ламарина под декоративната кора и декоративни капаци на самата кора - ето тези работи при мен ги нямаше.
    Върху тази подложка се слага моята си кора с монтирани декоративни капаци и всичко е шест.От вън вобще не се личи че има нещо правено.
    Alfa 156 2.4 JTD 09.2000

  2. #32
    Младши алфист
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Posts
    13

    Default Въпросчета

    Здравейте колеги. Аз сам решил да си направя един коледен подарък с музика на колата. Аз мисля да си сложа елипси на задната кора и един плеер също. Като цяло се колебая между Alpine, Pioneer, Hertz. Някой има ли впечетления от тия марки. Както за елипси така и за CD playera. Другото което искам да попитам някой може ли да ми обясни как точно се махат тея декоративни капаци на задната кора. И дали като сложа елипсите ще мога да ги закрепя пак че ми се струва малко грозно без капаци
    Алфа 156 1,9 жтд

  3. #33
    Запален алфист b0jo's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    48
    Posts
    368

    Default

    добре де отдоло кората слагате ли я, защото ако са по дълбоки колоните не може да се затвори,аз затова си сложих плитки елипси двулентове и не съм доволен от звука пък без нея е грозно
    Brera 2.0jtdm 170hp

  4. #34
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    120

    Default

    Quote Originally Posted by b0jo
    добре де отдоло кората слагате ли я, защото ако са по дълбоки колоните не може да се затвори,аз затова си сложих плитки елипси двулентове и не съм доволен от звука пък без нея е грозно
    пичовете изрязаха две кръгли дуки точно зад магнитите поради тази причина.
    Alfa 156 2.4 JTD 09.2000

  5. #35

    Default

    Някой да знае каква е мощността на оригиналните говорители във вратите? На първо време мисля да шибна едно player-че Sony и по натам да търся други говорители, че кинтите свършват вече ...

  6. #36
    Запален алфист mi6onski's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Стара Загора
    Age
    34
    Posts
    263

    Default

    не съм 100% сигорен, но бях чул,че са по 10(може да са ме метнали)
    Аз искам да питам за тея пищялки нещо не ми работят кажете как се сменят и какви говорителчета да им сложа

  7. #37
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    8

    Default

    Quote Originally Posted by mi6onski
    Аз искам да питам за тея пищялки нещо не ми работят кажете как се сменят и какви говорителчета да им сложа
    Eeeeeeeeeee колега,моля те-недей така ?!
    Тук си пуснал специална тема-хората подробно са ти обяснили-ти си им благодарил и пак питаш........
    http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopi ... highlight=
    Ще напълним форума с излишно-преповтарящи се въпроси и въпросчета........
    Aifa-Romeo-156 2.0

  8. #38
    Запален алфист mi6onski's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Стара Загора
    Age
    34
    Posts
    263

    Default

    ние с татко и двамата пишеме и накрая така става, много съжелявам за излишния спам

  9. #39
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    8

    Default

    Quote Originally Posted by mi6onski
    ние с татко и двамата пишеме и накрая така става, много съжелявам за излишния спам
    А вие двамата не си ли говорите?!
    Еми хайде поне единия от вас да ги смени вече най накрая тЕа пусти пищялки.......
    Aifa-Romeo-156 2.0

  10. #40
    156 2.4jtd SW toshi...9's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    41
    Posts
    92

    Default

    по вапроса с музиката аз имам каса в багайника която е 12 ка и оригиналните колони на вратите с едно по мощно стапало и мусицата е много яка аза оцад на кората ако ти се рейе и развалия си слойи по силни елипси

  11. #41

    Default

    Как се махат капаците на задните говорители? В ePer виждам, че са на щипки, а пък от тази снимка на колегата не виждам да има такива.

    Ако нямат щипки как въобще се държат се чудя ...

  12. #42
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default

    Quote Originally Posted by mvtodorov
    тази тема се превърна малко в монолог но все пак бих искал да споделя какво предприех - може да е полезно на някой друг колега.
    Тъйкато на задната кора нямам капаци на колоните(странно но е така), се наложи да ги поръчам отделно.Според мен без тях едни елипси отзад ще стоят доста грозничко
    Сега чакам доставката и нямам търпение.
    Ок де това на снимката какво е просто е указано място ли щото гледам мойте така стоят ама всякаш си е слято с платта на кората и не виждам как ще се махат
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

  13. #43

    Default

    koлега слагай бокс,стъпало и елипси без претиснения.Аз имам такива pioneer са стрхотен звук няма вибрации и не е чак толкова изолиран багажника напротив много си е добре за озвучаване,НО PIONEER по възможност

  14. #44
    Запален Алфист JuliiReni's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Oriahovo
    Age
    41
    Posts
    16

    Default

    Imam i az edin vapros kum vas.. Ot kade da vzema tok za da si vurja v bagajnika USILVATELA ??? Pomagaite ....Ako nqkoi znae?/ Mersi

  15. #45
    Запален алфист EH4464's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Плевен
    Age
    37
    Posts
    375

    Default

    Quote Originally Posted by JuliiReni View Post
    Imam i az edin vapros kum vas.. Ot kade da vzema tok za da si vurja v bagajnika USILVATELA ??? Pomagaite ....Ako nqkoi znae?/ Mersi
    Най добре от акумолатора и трябва да имаш и предпазител на кабела А другите колеги да не се притесняват и да слагат аз съм с 4 pioneer na vratite + 2 елипси на кората и 2 12 инча с голяма каса и всичко е перфектно
    Alfa Romeo 156 2.0 T.S

    Историята започва с това че Хенри Форд свалял шапката си когато виждал да минава Alfa Ромео , и това във времето, когато се стремял да победи Алфите, Enzo Ферари плачел като бебе

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •