Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 56

Thread: Проблемче - счупена дръжка на вратата?

  1. #16
    Запален алфист BasicElement's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    113

    Default

    На мен ми се наложи да разкостя шофьорската врата преди няколко дена и ... е няма такава битка
    Но след няколкочасовата борба, в случай, че всичко е отремонтирано успешно, има едно такова приятно удовлетворение
    Alfa Romeo 155 2.0 T.SPARK 8V

    Fiat Grande Punto - 1.4 16V/95 Dynamic

  2. #17
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Колега - дръжката е намерена, свържи се с мен. ЛС или ICQ.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  3. #18
    Запален алфист Buxalkata's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    sofiq
    Posts
    484

    Default хее

    ама то найстина си е консуматив ...тъмън отново съм със счупена шофиорска дръжка ако някой види дръжка тъмно зелен металик да свирка много силно (говорим за софия)...10х

  4. #19

    Default

    Някой наскоро да е купувал нова дръжка ?Интересува ме актуалната цена,щото вчера в един магазин ми обявиха една цифра
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  5. #20
    Запален алфист Buxalkata's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    sofiq
    Posts
    484

    Default аа

    вървят 2-ра ръка м/у 20 и 25 лв !!!за нови не съм проверявал!!!

  6. #21

    Default

    Ако намера някъде на тая цена ще си взема 2-да си имам и резервна Миналата седмица проверявах в една доста голяма морга,която м-у другото се слави с надутите си цени,имало ама свършили много се търсили.Е как няма да свършат на цена от 20 лв. и то точно там.
    Иначе втора ръка ми предлагат за 35 лв. ама като платя и за куриер и за боя...Прегледах по-старите теми и се цитираха цени от 40-50 лв. за нова черна (каквато ми трябва :P ) ,но това са цени от миналата година,а какви са сега
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  7. #22
    Запален алфист Buxalkata's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    sofiq
    Posts
    484

    Default hh

    ако си от софия при италиянеца проверявай често и ще си намериш!!!

  8. #23
    Здрав алфист alf's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    778

    Default Re: хее

    Quote Originally Posted by Buxalkata
    ама то найстина си е консуматив ...тъмън отново съм със счупена шофиорска дръжка ако някой види дръжка тъмно зелен металик да свирка много силно (говорим за софия)...10х
    и аз издирвам усилено дръжка лява, зелен металик има в александър ауто - дясна. въобще десни има навсякъде ама леви к..ец. цена на нова варират от 48 до 58лв
    '93 ALFA ROMEO 155 2.0 TS
    '98 ALFA ROMEO 166 2.0 V6 TB

  9. #24
    Болен алфист The_Game's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София/Пазарджик
    Age
    35
    Posts
    1,041

    Default

    OFF

    А как ги чупите ?

    Задрана във вратата на гаража примерно или при самото отваряне ви осва в ръката?


    Трябва с нежни движения
    Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Alfa Romeo 155 1.8TS 8V -SOLD

  10. #25
    Здрав алфист alf's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    778

    Default

    зима, сутрин, спи ти се , какво по-хубаво да ти замръзне вратата и дръжката да ти остане в ръката.
    '93 ALFA ROMEO 155 2.0 TS
    '98 ALFA ROMEO 166 2.0 V6 TB

  11. #26

    Default Re: хее

    Quote Originally Posted by alf
    и аз издирвам усилено дръжка лява, зелен металик има в александър ауто - дясна. въобще десни има навсякъде ама леви к..ец. цена на нова варират от 48 до 58лв
    Ако ти се дават 35 лв. за втора ръка,колегата nikola nikolov каза,че очаквал скоро да му докарат от Италия . Пък аз ако си намера нова за 50 лв. взимам без да се замисля,щото както писах по-горе 35 лв. + куриер + боя = ????
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  12. #27

    Default Re: хее

    Quote Originally Posted by hsr
    Ако ти се дават 35 лв. за втора ръка,колегата nikola nikolov каза,че очаквал скоро да му докарат от Италия . Пък аз ако си намера нова за 50 лв. взимам без да се замисля,щото както писах по-горе 35 лв. + куриер + боя = ????
    Погледни темата с адреси и телефони на магазини за авточасти... и почвай наред в най-вероятните, където може да има.
    Включително и магазина с гореспоменатата черна дръжка го има там.
    Почти всички изпращат с куриер.
    Отделно можеш и да си я поръчаш по ePER.
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  13. #28
    Старши алфист madboy's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    София
    Posts
    547

    Default Re: хее

    Quote Originally Posted by ALFA CORSE
    Quote Originally Posted by hsr
    Ако ти се дават 35 лв. за втора ръка,колегата nikola nikolov каза,че очаквал скоро да му докарат от Италия . Пък аз ако си намера нова за 50 лв. взимам без да се замисля,щото както писах по-горе 35 лв. + куриер + боя = ????
    Погледни темата с адреси и телефони на магазини за авточасти... и почвай наред в най-вероятните, където може да има.
    Включително и магазина с гореспоменатата черна дръжка го има там.
    Почти всички изпращат с куриер.
    Отделно можеш и да си я поръчаш по ePER.
    Колеги ,с риска да се натрапя бих сподилил че проблемът не идва от самите дръжки а от прекалено големият луфт и големият ход на планките на левите брави,в следствие на прекалена употреба.Смяна нова или здрава брава +нова дръжка и оттам по малък луфт при отваряне
    -Аз си мисля нещо, мисля си .
    -А защо ?? Не мисли просто се наслаждавай !!!
    Alfa Romeo-eдинственият начин да бъдеш различен !!!

  14. #29
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default Re: хее

    Quote Originally Posted by madboy
    Quote Originally Posted by ALFA CORSE
    Quote Originally Posted by hsr
    Ако ти се дават 35 лв. за втора ръка,колегата nikola nikolov каза,че очаквал скоро да му докарат от Италия . Пък аз ако си намера нова за 50 лв. взимам без да се замисля,щото както писах по-горе 35 лв. + куриер + боя = ????
    Погледни темата с адреси и телефони на магазини за авточасти... и почвай наред в най-вероятните, където може да има.
    Включително и магазина с гореспоменатата черна дръжка го има там.
    Почти всички изпращат с куриер.
    Отделно можеш и да си я поръчаш по ePER.
    Колеги ,с риска да се натрапя бих сподилил че проблемът не идва от самите дръжки а от прекалено големият луфт и големият ход на планките на левите брави,в следствие на прекалена употреба.Смяна нова или здрава брава +нова дръжка и оттам по малък луфт при отваряне
    малко огъване на планката + изолирбанд вършат чудеса :P
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  15. #30

    Default

    Аре още един в клуба на "155 без дръжка"
    И то хем след поправка на проблема с пластината вътре.
    Кривото там е че като сложих подложка в гумата се оказа че при отворено стъкло не може да се отваря защото опира в самото стъкло. Така че подходих към проблема като огънах пластината навън както е и описано по-горе. Поправката издържа около 2-3 месеца и пак почна леко да запира. А пък аз почнах по-силно да дърпам, щото не ми се разглобяваше пак вратата Резултата - имам си дръжка в ръката

    Така че +1 в търсещите дръжки
    Alfa Romeo 155 1.8 TS '94 ->
    Yamaha TDM850 4TX

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •