Results 1 to 11 of 11

Thread: Антената на тавана..

  1. #1
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default Антената на тавана..

    Антената на тавана някой има ли си напредстава как се сваля! Преди два дена ми прокапа тавана и предполагам че е от антената понеже се клати някой се е опитвал да ми е откарти В един сервиз за стъкла е заведах понеже си мислих че оплатнението на задния джам е скъсано и оттам да тече ама казаха че си е здраво и викат само от антената ще е ама не се занимавали с това Сякви идей са добре дошли.. аз през тва време ще се мола да не запраска някой дъжд
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  2. #2
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Слагай и малко силиконче и си свиркай

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  3. #3
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    тъка съм решил ама ако е наклепам отвънка със силикон и ще стани малко грозно затова исках да е разглоба и да е направа както трябва ма незнам дали ще може да се свали без да се отлепя тавана, май нестава.. а тавана откача ли го веднаж и направо съм му е*ал мамата
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  4. #4
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Силикона където не искаш да ти залепва го намокряш малко със сапунена вода, после късаш ненужното и . . . воала

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  5. #5
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    Мерси за помоща приятел В крайна сметка е оглеждах, гледах и реших да е закарам при моя майстор да ми е направи както трябва.
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  6. #6
    Запален алфист emil georgiev's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    pazardzik
    Posts
    201

    Default Re: Антената на тавана..

    Quote Originally Posted by Малък_Alfa_гъзар
    Антената на тавана някой има ли си напредстава как се сваля! Преди два дена ми прокапа тавана и предполагам че е от антената понеже се клати някой се е опитвал да ми е откарти В един сервиз за стъкла е заведах понеже си мислих че оплатнението на задния джам е скъсано и оттам да тече ама казаха че си е здраво и викат само от антената ще е ама не се занимавали с това Сякви идей са добре дошли.. аз през тва време ще се мола да не запраска някой дъжд
    дърпаш, я и пада , тя е на магнит така че не може да тече от неяМоята я откраднаха преди месеци но нямам вода вътре

  7. #7
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    сериозно ли е на магнит бе мамка му дадах е аз да е залепат хубаво е напрайха ма не е от нея, неска измихме колата на мивка и пак протече дайте идей от къде може да тече тъка следващия път кат се намокри ще снимам мястото задна лява страна към там горе доло... и немога да разбера от къде е
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  8. #8
    Запален алфист aMoHuaK's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Добрич-TX
    Age
    35
    Posts
    206

    Default

    Лайсната на Стаклото аз сменях стакло и лайсна отпред.. лайсната беше 30лв
    We Dont Drive FasT,We JusT Fly Slowly ! ! ! http://www.metacafe.com/watch/1027834
    ex Alfa 166 2.0 T.Spark ex Alfa 156 2.0 T.Spark, ex Alfa 156 1.8TS Ауди А4 Авант ТДИ, BMW 7, Ауди А6 Т и др

  9. #9
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    ти за предното стъкло ли говориш Щото намен теча ми е отзат.. а страничната лъскавата лайсна може ли от нея да е проблема имали ли няква роля при нея или е лепната само за красота..
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  10. #10
    Запален алфист emil georgiev's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    pazardzik
    Posts
    201

    Default

    Quote Originally Posted by Малък_Alfa_гъзар
    сериозно ли е на магнит бе мамка му дадах е аз да е залепат хубаво е напрайха ма не е от нея, неска измихме колата на мивка и пак протече дайте идей от къде може да тече тъка следващия път кат се намокри ще снимам мястото задна лява страна към там горе доло... и немога да разбера от къде е
    на първо време сложи силинок под уплатненията Няма начин да е от другаде

  11. #11
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    Quote Originally Posted by emil georgiev
    на първо време сложи силинок под уплатненията Няма начин да е от другаде
    Прав си ще мина оплатнението със силикон. Тия дни като завали дъжд ще ви кажа резолтата
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •