Quote Originally Posted by rijko
Quote Originally Posted by vamfan
на боксера дюзите гасне когато се запали, поне така знам. а не ти трябваше да купуваш цяла аларма, продават се дистанционни модули с релета които прекасват или дават вразка в зависимост то това кои от контактите им използваш. има ги в "конрад" и може да си добавяш до 32 дистанционни които се продават отделно. цената на 1 дистанционно е 12лв, а на модула около20, но щом си се оправил добре. само не съм сигурен от там дето сега си управляваш алармата дали де е в няакав авариен режим. щото това копче е с такава цел. да не ти блокира и да си остане така
1.Незнам кога гаснат диозите на боксера ,знам че сега се качвам давам на контакт варта на стартер и след 30мс колата е запалила а преди давам на контакт диузите светат варта и след 2-3 секунди палеше
2.Аларма с две дистанциони и в кутиика за ваншен монтай (влаго остоичива) 5члв
3.Ако зацикли се пак аз сам си иа слагал знам коиа букса да издарпам.
4.НАИ ЛЕСНО СЕ КРИТИКУВА НЕШТО ,ВАРХО КОЕТО НЕ СИ МИСЛИЛ .А ТИ ГО ДАВАТ НА ГОТОВО ,НАПРАВИ ТИ НЕШТО
ти сега да не ми се караш, то да не се опита да помогне човек. ти нещо изпляска маи а? другия път като имаш проблем си го решаваи сам и не искаи помощ във форума.бахти комплексара, като не искаш да е наготово за кво питаш кво да правиш, за да си се самопохвалиш че си го направил ти ли?. аиде и без лоши чуства