Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 120

Thread: Някой пробвал ли да си сложи диодни

  1. #61
    Старши алфист reptli's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    София,Младост 1
    Age
    33
    Posts
    801

    Default

    хора кажете по кои бензиностанций продават подобни диоди,че днес оплесках малко нещата и в крайна сметка ми се наложи да взема сини усещат се допълнителните 5коня обаче
    Alfa Romeo 146TD '97 156 2.4 20v

  2. #62
    започва да се пристрастява AndreyVelikoff's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    София
    Posts
    39

    Default

    И аз сложих диоди,ама нещо ми лилавеят много,а уж бели ги дават... Викам си,това ще да е от жълтеникавите къси, та слагам едни Osram Cool Blue, ама нещо това блу, не го виждам...
    _________________________
    ALFA 146 1.9 JTD '00
    http://www.youtube.com/watch?v=JIOdc0o0IOA
    LANCIA DELTA II 1.6 mono '93

  3. #63
    Старши алфист reptli's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    София,Младост 1
    Age
    33
    Posts
    801

    Default

    взех си едни за 4лв. изгоряха след седмица и вчера си взех едни Филипс блу вижан за 8лв. момчето ме уверяваше,че не жълтеят но си жълтеят леко

    та,като ги видях тези Филипс се сетих,че имаше едни стари разисквания за къси светлини с Blue vizion има ли колеги,които да споделят впечатленията си
    Alfa Romeo 146TD '97 156 2.4 20v

  4. #64
    започва да се пристрастява AndreyVelikoff's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    София
    Posts
    39

    Default

    Ами аз съм с Osram Cool Blue на късите, според мен са една хава с Philips-a, през лупата имат леко жълтеникав отенък, като се гледат под ъгъл, но ако гледаш право в тях си синеят.
    _________________________
    ALFA 146 1.9 JTD '00
    http://www.youtube.com/watch?v=JIOdc0o0IOA
    LANCIA DELTA II 1.6 mono '93

  5. #65

    Default

    Quote Originally Posted by reptli View Post
    взех си едни за 4лв. изгоряха след седмица и вчера си взех едни Филипс блу вижан за 8лв. момчето ме уверяваше,че не жълтеят но си жълтеят леко

    та,като ги видях тези Филипс се сетих,че имаше едни стари разисквания за къси светлини с Blue vizion има ли колеги,които да споделят впечатленията си
    Братле разходи се до "Илийнци" аз от там си взех и съм много доволен. Моя е със 6 диода и свети като ксенон баш бяло. Има и със 3 диода, но ти препоръчвам тези със 6. Взех ги към 12лв. още когато бяха нов модел. Светят доста силно и перфектно се връзват на ксенон от 5000к нагоре. Ако има нещо пиши на ЛС ще ти обясня къде точно се продават. Мисля че само там ги има, но не съм сигурен.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTDm 20v

  6. #66

    Default

    Quote Originally Posted by AndreyVelikoff View Post
    Ами аз съм с Osram Cool Blue на късите, според мен са една хава с Philips-a, през лупата имат леко жълтеникав отенък, като се гледат под ъгъл, но ако гледаш право в тях си синеят.
    На Philips преди време си взех габарити COOL Blue ли бяха не помня. Даваха ги че светят бяло, като ги сложих никаква разлика с старите ми. Иначе се набутах с 9лв.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTDm 20v

  7. #67
    Абонат на КАТ Todorov213's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Dobrich/Varna
    Posts
    18

    Default

    Quote Originally Posted by MaDHaCkEr View Post
    На Philips преди време си взех габарити COOL Blue ли бяха не помня. Даваха ги че светят бяло, като ги сложих никаква разлика с старите ми. Иначе се набутах с 9лв.
    На Филипс винаги има някаква разлика в цветовете!


    Alfa Romeo 146 1.4 16V T.S 103 HP

  8. #68
    Старши алфист reptli's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    София,Младост 1
    Age
    33
    Posts
    801

    Default

    MaDHaCkEr ти се бъзикаш с мене оня ден ходих до Илиенци да ги търся въпросните диоди но валеше супер яко и във втория срещнат авто магазин реших да взема въпростните на Филипс само че за 8лв. ти обясни вече че светят като обикновенните (оня пикльо ме уверяваше че не светят жълто) яд ме е защото няма начин да ги махна тия и да ходя пак да си ги сменям с диоди...

    но все пак в един прекрасен ден можи е да се навия тъй че сподели каде се намира въпросния магазин
    Alfa Romeo 146TD '97 156 2.4 20v

  9. #69
    Запален алфист Grizoo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София, кв. Обеля 1
    Age
    34
    Posts
    151

    Default

    Днеска ходих до Илиенци. Взех диодна крушка за стопа но неможеше да влезе в дупчицата отзад на габарита и ходих да ги върна. За да влезе трябваше да разширя малко дубчицата но някакси не ми се вижда добра идея. Иначе светише много хубаво крушката, 8лв бройката със 12диодчета на нея. Взех си за късите уж ксенонови крушки за 10лв. комплекта но светят жълто и те, а габарити за 2лв комплекта ми светят бяло.
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD 01' ex
    SAAB 9-3 SS 1.9TiD
    http://clubalfaromeo.com/forum/picture.php?albumid=7&pictureid=163

  10. #70

    Default

    Quote Originally Posted by reptli View Post
    MaDHaCkEr ти се бъзикаш с мене оня ден ходих до Илиенци да ги търся въпросните диоди но валеше супер яко и във втория срещнат авто магазин реших да взема въпростните на Филипс само че за 8лв. ти обясни вече че светят като обикновенните (оня пикльо ме уверяваше че не светят жълто) яд ме е защото няма начин да ги махна тия и да ходя пак да си ги сменям с диоди...

    но все пак в един прекрасен ден можи е да се навия тъй че сподели каде се намира въпросния магазин
    Трябваше да питаш преди да вземеш... и на мен така ми обясниха че светят бяло и т.н но хората искат да си продадат стоката за това лъжат. Тези който съм взел аз мисля че само там се продават, поне така каза продавача, защото те ги внасяли. Като влезнеш от главния вход магазина се пада в ляво мисля че почти на края беше. Едно тесно магазинче след TopSpeed някаде се падаше. Вътре има голям избор ако нещо неможеш да го намериш пиши ще те заведа.

    Quote Originally Posted by Grizoo
    Днеска ходих до Илиенци. Взех диодна крушка за стопа но неможеше да влезе в дупчицата отзад на габарита и ходих да ги върна. За да влезе трябваше да разширя малко дубчицата но някакси не ми се вижда добра идея. Иначе светише много хубаво крушката, 8лв бройката със 12диодчета на нея. Взех си за късите уж ксенонови крушки за 10лв. комплекта но светят жълто и те, а габарити за 2лв комплекта ми светят бяло.
    Тези диодни крушки за стоповете не са хубаво недейте да си взимате. Светят по слабо от обикновенна крушка, единвстения + е това че са диоди и не нагряват. Самата крушка е направената така че не отразява в рефлектора и свети слабо. А за крушките на късите и аз бях с такива преди да сложа ксенона... смених 2-3 комплекта някъде все ми изгаряше по 1 крушка и после като купя друг комплект те па несветят еднакво... иначе г/д светят хубаво.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTDm 20v

  11. #71
    Moderator diapper's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София,Люлин 8
    Posts
    864

    Default

    Абе тия са ебати боклуците за ~2 месеца 2ри комплект гори :X
    Alfa Romeo 146 Junior 1.4i 16V Twin Spark 103hp 98'

  12. #72

    Default

    Слагай ксенон, ще се родиш
    Alfa Romeo 156 2.4 JTDm 20v

  13. #73
    започва да се пристрастява drumi1's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    varna bg
    Age
    53
    Posts
    48

    Default

    Quote Originally Posted by MaDHaCkEr View Post
    Слагай ксенон, ще се родиш
    Туй за ксенона е верно
    145 1,9 JTD [6:06:37 AM] emigranta_de каза: a JTD varvat mnogo . Печка POWER

  14. #74
    Старши алфист reptli's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    София,Младост 1
    Age
    33
    Posts
    801

    Default

    Quote Originally Posted by MaDHaCkEr View Post
    Слагай ксенон, ще се родиш
    къде отиваш ти може би...в тая финансова кризааа

    Просто ми беше инцидентно ходенето до Илиенци знаех точно от теб че там някъде в някой магазин има такива каквито искам влезнах в два магазина и на излизане един келеш ми предложи тия Филипс ех тоя ако не ми ги беше предложил щях да отида точно в този магазин за който ти говориш
    Alfa Romeo 146TD '97 156 2.4 20v

  15. #75

    Default

    Кофти ... аз си взех филипса защото ми писна от тия диоди, много ми горяха уж не гори диода ама... смених 4-5 комплекта такива и се нервирах. Видях филипса, гледах в нета как светят и ми хареса. Като си взех ме хвана яд. Но сега с тези съм доста доволен
    Alfa Romeo 156 2.4 JTDm 20v

Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •