Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35

Thread: Как може да се вдигнат конските сили на 145 1.4 TS

  1. #31
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    Quote Originally Posted by Bodom
    А тази, която аз карам в мемоента е тази от аватара ми И съм в процес на търсене на наследник в лицето на Alfa 145. Не знам твоята фиеста как върви, ама моята е голема бегачка до 100 се ускорявам за има-няма 20сек Та как мислиш ще се чувстваш седнал в 145 1.4TS 103bhp като слезеш от фиестата ? Аз още не съм решил 1.4TS или 1.6TS да взема, ама предполагам ще е както дойде... ще видим. Та радвай си се на колоцата и не се притеснявай :P
    Е, да. Така е. Ами като я яхна, обещавам ти ще ти кажа как се чувствам и какви са ми впечатленията. Само ме попитай
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  2. #32
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Предлагам ти да си направим клуб "от фиеста на алфа"
    особено, ако и аз си взема 1.4 мотора. Само дето ти си в Пловдив, а аз в София, но с Алфите разстоянията няма да са проблем мисля Особено пък София-Пловдив..
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  3. #33
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    Quote Originally Posted by Bodom
    Предлагам ти да си направим клуб "от фиеста на алфа"
    особено, ако и аз си взема 1.4 мотора. Само дето ти си в Пловдив, а аз в София, но с Алфите разстоянията няма да са проблем мисля Особено пък София-Пловдив..
    Ха-ха, верно. От "Фиеста" на "Алфа". Това не е малък скок. Идеята си заслужава.
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  4. #34
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    1,113

    Default

    Колега предлагам ти да я покараш и тогава да мислиш за бутане на коне. Моят "скок" беше от Рено 19 75 коня и тряя ти кажа, че тва 1.4 ми се видя направо самолет. Верно че в един момент почват да не ти стигат ма тва според мен идва от друго, но все пак ако си рацер има доста автомобили които можеш да накажеш с нея и даже няма да ти вярват че е 1.4.

    Едно съветче от мен .....аз сипвам само ОМВ100 и ШелРейсинг поради няколко причини, колата харчи по-малко и ми излиза по-евтино, върви повече, а пък и мисля че за двигателя е по-добре.
    98` Alfa Romeo 145 1.4i 16V Twin Spark 103 mad italian horses...

  5. #35
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    Не съм никакав "рацер". Просто нямам никакви намерения да се давам на някакви немски баракуди освен ако не са в мойта категория и са 1.8 или 2.0 примерно. Цялата работа дойде от там, че тука прочетох на много места как 145-иците били не обяснимо тежки за габарите си. Точно това ме беше притеснило и се стреснах, че другите малолитражки ще ме "дръпват" винаги защото са много по-леки. Това е. Но сега вече съм доста по-спокоен защото ето, обяснихте ми че за 1.4 си върви доста добре колицата ако е в изправност. Още един път.... Благодаря ви
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •